2733
2734

توی یه سایت خارجی بودم که در مورد روح بود و خیلی افراد نوشته بودن که عزیزاشون قبل مرگ سه یا چهار روز قبل با چشماشون افرادی رو دنبال میکردن ولی همراه نمیدیده و اینکه چند روز بعد فوت شدن و یا ادعا داشتن که دو نفر رو می بینن ولی همراه نمیدیده 

حتی یه نفر مدعی بود که پسر ۹ سالش سه روز قبل مرگش هی به مادرش میگفته دو نفر رو مدام در میبینه حتی توی مدرسه و سر کلاس و به معلمش هم گفته بوده که معلم به مادرش گفته بوده که حتما بچه مزد مشاور بره که فردای اون روز که معلم مسیج داده اتوبوس مدرسه چپ میکنه و فقط اون بچه فوت میکنه 

و خیلی ها نوشته بودن که بیمارشون چند ساعت قبل مرگ که بیهوش بودن قطره اشک گوشه چشمشون سرازیر شده و یا بعضی ها گفته بودن برای چند ثانیه چشماشون رو باز کردن و رفتن 

شما هم به شنیدین و یا دیدین از دور و اطراف ؟! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

مادر بزرگم آخرین دفعه که دیدمش حلالیت طلبید و گریه کرد گفت شاید دفعه آخری باشه که میبینمتون😮

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

معلومه ک اره چون چن سال پیش پدربزرگم حالش خوب نبود بردن بیمارستان بستری کنن میگه دست پاشم سرد بوده هی ب  بابام میگف که این چیزا چین دور برم میچرخن و... ولی گفتن چیزی نیس توهمه حتما بعد درست همون شب فوت شد‌

نه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
من پارسال اتفاقی مشابه زندگی پس از زندگی برام افتاد و خدا یک فرصت دوباره برای زندگی بهم داد

چیشد 

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
2706