2737
2734

باورم نمیشه تو یه محیط کاری کوچیک آدمهایی که اتفاقا از اوضاع کشور  و اختلاس ها و رانت بازی و این داستان ها می‌نالند و ادعای دیانت دارن خودشون خیلی راحت قوانین را زیر پا میزارن با مدیر رایزنی میکنن هر ساعتی دلشون خواست میان  هر وقت خواستن میرن بدون حتی یک ساعت اضافه ایستادن بالاترین اضافه کاری را بین افراد  میگیرن اون موقع تو همین اداره حق قانونی یه عده ی دیگه را با زور و منت و از سر و تهش زدن پرداخت میشه منم این چیزا رو میبینم نمیتونم تحمل کنم میرم گیر میدم بهشون واسه خودم دردسر درست میشه یکم نصیحتم کنید بلکه عاقل شم نسبت به این چیزا بی تفاوت باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظرم اینه که همینجوری بمون و عاقل نشو دیوانه بمان اگه دیوانگی مروت و مردی است تو دیوانه بمان

ز هوشیاران عالم هرکه را دیدم غمی دارد 

دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد

2731

تذکر لسانی ساده بدین.

اگه می‌ترسین دردسر شه،نامه‌ی ناشناس به بازرسی یا حراست بالا دستتون بدین.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
همه جا همینه اسی جان..متأسّفانه اونایی که میگی زن هستن یا مرد؟ 😁

مرد هستن و اتفاقا هر کدام از خانم ها که خواستن از قوانین مربوط به مادران شاغل استفاده کنن اینا سنگ اندازی کردن ولی الان خودشون به بهانه ی داشتن بچه ی مدرسه ای و زیاد بودن هزینه ی سرویس مدرسه صبحها حداقل یک ساعت دیر میان ظهر ها هم یک ساعت میرن بچه هاشونو میبرن خونه و میان 

تذکر لسانی ساده بدین. اگه می‌ترسین دردسر شه،نامه‌ی ناشناس به بازرسی یا حراست بالا دستتون بدین.

حراست و بازرسی اداره هر دو در جریانن حراست خیلی راحت میگه مدیر بهشون اجازه داده دیگه به من ربط نداره تذکر لسانی هم دادم که فقط دشمن تراشی برای خودم بوده

2740
مرد هستن و اتفاقا هر کدام از خانم ها که خواستن از قوانین مربوط به مادران شاغل استفاده کنن اینا سنگ ا ...

عجب..من فکر می کردم برعکس باشه 😅

متأسّفانه خیلیا حقّ النّاس براشون مهم نیست.

TÜRK _ ISTJ ❤️