2733
2734
عنوان

کیبوردت میدونه از چی می‌ترسی ... 😁تایپ کن👇

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 90 پست
می ترسم از این که پیش شما ناله کنه و به قول خودش و در این زمینه به این ترتیب که برای شما ارسال می شو ...

🤣🤣این چی بود

رود ذره ای گر ز خاکت به باد، به خون من آن ذره آغشته باد❤️ایرانم❤️خرم آن روز کزین منزل ویران بروم ، راحت جان طلبم وز پی جانان بروم🥲تاریخ انقضای تمام غم های عالم لحظه ی ظهور توست ، یامهدی!   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میترسم از . . . . . . هیچی نیاورد

اینجا بزن👇

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۴۰۳۰۸_۰۱۰۶۴۸_gerdoo_plus_oiyn.jpg

رود ذره ای گر ز خاکت به باد، به خون من آن ذره آغشته باد❤️ایرانم❤️خرم آن روز کزین منزل ویران بروم ، راحت جان طلبم وز پی جانان بروم🥲تاریخ انقضای تمام غم های عالم لحظه ی ظهور توست ، یامهدی!   
2731
میترسم از عذاب اون دنیا 🥺

کیبوردت اورد😅

اره حرف دلمو زد لامصب  

چه کیبوردت هوشمندانه جواب داد😁🥺

میترسم از همین مبل راحتی 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
میترسم از توابع 

منمممممم میترسم تو واقعیت ازش🥲😁

2706