2737
2739
لطفا اگر کسی را دیدین که این عمل را انجام داده بگین چطور بوده

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قراره دکتر گیتی این عمل را برای شوهرم انجام بدن چون ما تهران نیستیم می خواستم اگر کسی تجربشو داره بدونم که بعد از عمل وضعیت شوهرم به چه صورتی هست می تونه برگرده شهر خودمون یا باید تهران بمونه

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

2728
من خواهرم این عمل رو انجام داد بیمارستان خصوصی شیراز واسه پیوند کتفش البته پلاتینم استفاده شد یه شب بیشتر نگهش نداشتن اصلا اذیت نشد خداروشکر الانم حالش خیلی خوبه و پیوند خورده دی ماه 95 عمل کرد
خدای مهربونم مرسی که من به آرزوهام رسوندی [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2740
خداروشکر دختری جان که که عملشون خوب بوده شوهر منم قراره براش پلاتین بزارن پلاتین را می دونم که زیاد اذیت نمیشه ولی در باره پیوند استخوان نمی دونستم که چطوره مخصوصا که تو شهر خودمون هم نیست میشه لطفا بگین که خواهرتون بعد از عمل خودش سرپا بود یا نیاز به کمک داشت تو راه رفتن و کلا دوران نقاهتش چقدر بود و از کی فیزیوتراپی را شروع کرد و بعد از چند جلسه دستش راه افتاد

عزیزم فقط تو بلند شدن نیاز به کمک داره و خودش سرپا بود البته میگم کتفش بود تقریبا 1ماهه روبراه شد و دکتر گفت نیازی به فیزیوتراپی نداره
خدای مهربونم مرسی که من به آرزوهام رسوندی [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]