2752
2734
پسر من ۴سالشه حس میکنم قدش یکم کوتاس میتونم عکس بگیرم ببینم رشدش چطوریاس؟

برو دکتر غدد عزیزم لازم باشه دکتر برات می‌نویسه 

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر من ۴سالشه حس میکنم قدش یکم کوتاس میتونم عکس بگیرم ببینم رشدش چطوریاس؟

حتما عکس از صفحه رشد بگیرید ببرید پیش دکتر متخصص غدد اگر دکتر خوب خواستید درخواست بدید بهتون معرفی میکنم‌هرچند خیلیییی سخت وقت میدن

طبق عکسی که فرستادیم صفحات رشدش هنوز بسته نشده  جا داره برای افزایش قد

ممنون عزیزم...تا چقدر مثلا؟ و تا چند سالگی به نظرت رشدش ادامه داره

برو دکتر غدد عزیزم لازم باشه دکتر برات می‌نویسه 

ممنون عزیزم .

غدداطفال یا ن فرقی نداره؟

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
چرا دهه نودیا اینقد زود دارن پریود میشن ؟ مگه پریود ۱۳ ، ۱۴ سالگی نبود؟  

نمی‌دونم بخدا... دخترم میگه تو کلاسمون بیشتری ها پریود شدن.. من خودم ۱۵ سالگی پریود شدم

ببین سن استخونی با سن واقعیش یکیه که این  یکم خطرناکه و ممکنه تا یکی دو سال دیگ کلابسته شه صفحه ...

چکار باید کنم به نظرت ؟, ممکنه قدش زیر. ۱۶۰ بشه؟!

ممنون عزیزم . غدداطفال یا ن فرقی نداره؟

معمولا اینکارا برای متخصص غدد اطفاله.. من اول بردم دکتر متخصص اطفال ، اون بهم گفت باید برم متخصص غدد اطفال

حتما عکس از صفحه رشد بگیرید ببرید پیش دکتر متخصص غدد اگر دکتر خوب خواستید درخواست بدید بهتون معرفی م ...

ممنون عزیزم .تهران نیستم.

بنظرتون چی میتونه واسه افزایش قدش موثر باشه چون داداشش نسبت ب همسن و سالاش بلندقد هست نمیدونم این یکی چرا کوتاه هست💔🥲

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
نمی‌دونم بخدا... دخترم میگه تو کلاسمون بیشتری ها پریود شدن.. من خودم ۱۵ سالگی پریود شدم

آره اینجا هم دیدم بچه هاشون همه ۱۰ ساله ۹ساله پریود شدن خیلی براشون سخته واقعا مخصوصا تو مدرسه 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
معمولا اینکارا برای متخصص غدد اطفاله.. من اول بردم دکتر متخصص اطفال ، اون بهم گفت باید برم متخصص غدد ...

ممنون عزیزم 🌹.

تو این شش ماه مرتب طناب میزنه، بسکتبال رفته.. شربت ال آرژنین و قرص استئوکر استفاده کرد..البته با مصر ...

قد بلند میشه یا اگ نشد حداقلش به 160 میرسه. من خودم کلاس هفتم پریود شدم اما خب از بچگی ریزه میزه بودم الان 155 ام با 19 سال سن .

💞
قد بلند میشه یا اگ نشد حداقلش به 160 میرسه. من خودم کلاس هفتم پریود شدم اما خب از بچگی ریزه میزه بود ...

ممنون عزیزم.. قد مامان بابات چنده؟ مشکلی ندارید با قدتون؟ من خیلی برای دخترم نگرانم

نه من تابستونی که میرفتم سوم. اهنمایی پریود شدم.. نمی‌دونم چرا دخترم اینقدر زود پریود شد. 

دختر عموم هم سن دختر شما بود پریود شد تا کلاس شیشم بریم قدش رو کرد و وزنشم بالا رفت و از اون به بعد از دوستای دیگم کوتاه تر شد . 

💞
2706