2752
2734
عنوان

بالخره تموم شد😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 39 پست
خوب حوصله دارید

خب چیکار کنم عزیزم؟بالاخره خونمه دیگه باید تمیزش کنم.چی بهتر از اینکه با یه خونه تمیز به استقبال فصل جدید برم حس خوبی بهم میده عزیزم

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...

خسته نباشی منم کارام تمومه فقط رو کمد دخترم دو سه تا عروسکه باید نایلون بکشم روش خاک نشینه حوصله م نمیاد

🌸روزی که مامان شدم بهترین روز عمرم بود🌸از سال ۹۷عضو بودم یه مدت خواننده خاموش بودم الان که نی نی دار شدم اومدم دوباره عضو شدم🤰یه خانوم معلم مهربون که عاشق شغلشه💕یه بچه ی مظلوم وسط🤧هوای بچه های وسط خونواده رو بیشتر داشته باشید 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چقدر انرژی خوب داشت متنی که نوشتی 👌😍 خسته نباشی بانو🌹🌹🪴🪴🌹🪴🌹🪴🌹

ممنونم عزیزم خوشحالم که خوشت اومد😍🥰💖💚❤️

حتما خونه ات تمیزه یا بچه کوچیک داری اگر نه که عیبی نداره خب همه که نباید خونه تکونی کنن خب بهضیا دو ...

اتفاقا خونم مثل طویله هست خیلی هم کثیفه بچه کوچکم ندارم دانشگاه بودم این هفته تعطیل شد فردا میرم شهرم شروع کنم به خونه تکونی اتفاقا علاقه هم دارم فقط باردارم یکم سختمه ۳۲ هفته هستم 

فقط 41 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢

منم قرار بود اول اسفند تموم کنم ولی خب به دلایلی نشد 

۹۸ درصد کارهارو انجام دادم اون دودرصد رو هم تموم کنم به قولی که به خودم دادم عمل مینومایم

به خودم قول دادم کارها که تموم شد ، برم سراغ یه سریال خوبِ عاشقانه😁

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
مبارکه من تازه اومدم خونه جدید  ولی خب چون وسیله کم دارم خونم کاملا خالی به نظر میرسه

به به خونه جدید مبارک❤️

عیبی نداره عوضش وقتی خورد خورد واسه خونه ات خرید میکنی کلی ذوق میکنی من خودم با خریدن یه دونه نمکدون کوچولو هم کلی ذوق زده میشم😇

خسته نباشی منم کارام تمومه فقط رو کمد دخترم دو سه تا عروسکه باید نایلون بکشم روش خاک نشینه حوصله م ن ...

ممنون عزیزم

اونا که چیزی نیست یه روز به عید مونده هم میتونی ده دقیقه ای تمومش کنی😃

اسی منم امروز تموم شدم و لم دادم از برق خونه لذت میبرم  خدایاااا شکرت تموم شد😁😆

وای میبینی چه کیفی میده تو خونه ای قدم بزنی که از تمیزی برق میزنه و همه جا بوی گل میده🤩😇

2706