2733
2734

لطفا منطقی باشید، بهم نگید مشکل شوهرته و اینا ، بله خودمم میدونم، برای اونم دارم. 

ولی الان مغزمو داره میخوره تا یه بلایی سر زنه نیارم آروم نمیشم، طرف آشنای من بود، متاهلم هست ادای دوستا رو برای من درمیاورد ، از ایناست که دارم میسوزم. دلم میخواد یه کاری کنم تا آخر عمر نتونه بخنده

اینم بگم رابطشون رو قبل اینکه من بفهمم تموم کرده بودن. 

نمیتونم به شوهرش بگم ، چون هم نمیتونم ثابت کنم که کار اون بوده. هم اگر حرفمو باور کنه هم توی فامیل میپیچه ، فعلا نمیخوام پدر و مادرم داغون شن سر این موضوع

حَسبی الله💫🍃

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به نظرم اول مدرک جمع کن به هر نحوی که هست و بروز نده می‌دونی

بعد که مدرک جمع کردی به شوهرش نشون بده چون اگر زن خیانت کنه حکم زنا داره و سنگسار میشه اگرم به اونجا ها نکشه طلاق میشه و ابروش بین فامیلاش می‌ره 

یه نامه بنویس بفرس برا شوهرش بگو زن ج..دتو جمع کن شاید اولین بار باورنکنن ولی مطمئنن بار دوم وسوم از چشم شوهرش میوفته زندگیش نابود میشه ولی واقعا اول مطمئن شو که باشوهرت بوده وگرنه باشک و تردید نمیشه گناهه

پنج ساله ازدواج کردم و تو یه خونه با پدرو مادرشوهرم زندگی میکنم و روزی هزار بار با رفتار وکنایه های مادر شوهرم میمیرمو زنده میشم پنج سال زندگی من خلاصه شده تو یه اتاق دوازده متری اگه امضامو خوندی بادل پاکت برام دعا کن منم خونه دار بشم ممنون♥️

برو پیش روانشناس

شوهرت بهت آسیب بزرگی زده

الان نیاز داری که روی خودت تمرکز کنی

باید اول یکم حالت بهتر بشه

بعد هم برای جدایی برنامه بریزی

فکر نمی‌کنم کار خاصی بتونی برای انتقام گرفتن بکنی به جز اینکه به شوهرش بگی

2706