2733
2734
عنوان

بچه ها دکترا چرا انقدر نامرد و پولکی شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 37 پست

من جدیدا شنیدم دکتر زنان اگه معاینت کنه هزینه جدا میگیره قبلنا ک اینجوری نبود اخه نامردیه خدایی ینی پول ویزیتو بدی همونقدرم پول بدی چون ی معاینه ساده کرده 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیبن همون بخیه رو تو بیمارستان هم پرستارا میکشن ولی چون دکتر میگه بیا مطب اونا هم اجازه ندارن بکشن&n ...

قانونا بخيه رو بايد دكتر بكشه

مثلا قانونا دكتر جراح بايد بيني عمل كنه ولي الان كارشناس اتاق عمل هم عمل ميكنه

چيزي كه رايجه دليل نميشه درست باشه كه

2731
من جدیدا شنیدم دکتر زنان اگه معاینت کنه هزینه جدا میگیره قبلنا ک اینجوری نبود اخه نامردیه خدایی ینی ...

خوب همین آدم رو اذیت میکنه درسته خیلی تلاش کردن واسه رسیدن به این جایگاه ولی باید ناحقی نکنن یکم مراعات کنن 

من جدیدا شنیدم دکتر زنان اگه معاینت کنه هزینه جدا میگیره قبلنا ک اینجوری نبود اخه نامردیه خدایی ینی ...

پول معاينه با ويزيت فرق داره

حالا شما با همه نرخا مشكلي نداريد و چسبيديد به پول پزشكا بدبخت؟

استادمون واقعا راست ميگفت هر خوبي به اين مردم كني بازم ازت طلبكارن و فكر ميكنن تيغشون زدي 😒

قانونا بخيه رو بايد دكتر بكشه مثلا قانونا دكتر جراح بايد بيني عمل كنه ولي الان كارشناس اتاق عمل هم ...

خوب عزیز من هرچی بگم شما یه بهونه داری میدونم کلی تلاش کردین و میکنین واسه این شغل ولی اینا دلیل قانع کننده ای نیست واسه توجیح این کار چون در حق یه سری از مردم ظلم میشه و این پولا واسه بعضی ها واقعا با زجر به دست میاد 

پول معاينه با ويزيت فرق داره حالا شما با همه نرخا مشكلي نداريد و چسبيديد به پول پزشكا بدبخت؟ استاد ...

چرا قبلنا فرق نداشت هزار بار معاینه شدم کسی نگفت پول معاینه رو بدین رو همون ویزیت اول بود 

الانم تاپیک بحثش اینه داریم در این مورد حرف میزنیم  بقیه نرخارم مشکل داریم باهاش اینجا جا نمیشن 

قبول کنین دیگه بعضیا خیلی پولکی هستن حالا نمیگم فقط دکترا در کل تو جامعه  ی سری افراد پول براشون اولویته تا انسانیت این روزا ک اوضاع خیلیا داغونه یکم بفکر باشیم  خیلیا مشکلات پزشکیشونو پشت گوش میندازن چون از پسش برنمیان 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞