2733
2734
عنوان

غمباد چیه کسی میدونه درمان داره یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 32 پست
من قرص تیروئید میخورم خوبم .چه اتفاقی افتاد اینجوری شدی؟

یه شب فلافل باکلم سفید برگ باسس زیاد قاطی کردمو خوردم ازهمون شب هی باد اروث مانند پس گلوم میامد شب اول خیلی سخت بود فک کردم دارم خفه میشم زنگ زدم اورژانس گفت احتمالا نفخ معدس و رقتم دکتر معده گفت ورم معدش بعد اندو....اما دنبال ی راهیم درمونش کنه میگن سردی معده اینطور میگنه معده رپ ای خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ظهر یه عالمه ترشی خوشمزه خوردمو لواشک، 😞شمام مث منی باد میاد تو گلوت هی انگا فشارمیار ب گلو اما آرو ...

ترشی مرکبات لواشک فست فود خیار گوجه ادویه جات سرخ کردنی نباید بخوری متاسفانه مشکلات معده درمانی نداره باید رعایت کنی وگرنه هی بر می گردن

2731
اتفاقا یکی مشکل شمارو داشت بعد کلی دوا ودرمون اومد تاپیک زد که فقط این راه موثر بوده.درضمن شماحین مص ...

واقعا؟ خداخیرتبده ک گفتی اونم  مث من بادمیوند ت گلوشون و ورم معده داشتن؟ مرسیقشنگم فقط بارهنگم بخورم یان تاپیکشون نداری بفرستی

اتفاقا یکی مشکل شمارو داشت بعد کلی دوا ودرمون اومد تاپیک زد که فقط این راه موثر بوده.درضمن شماحین مص ...

زنجفیل پودر شده گفتن میخوردن چطوری من پودرش دارم بریرم ابجوش بیاد بخورمش؟ 

واقعا؟ خداخیرتبده ک گفتی اونم  مث من بادمیوند ت گلوشون و ورم معده داشتن؟ مرسیقشنگم فقط بارهنگم ...

تاپیکشو ندارم .تشخیص دکتر برای یکی از نزدیکان من ورم معده بود.اون قسمتی که وصل میشد به روده.ازاونجایادم موندن.البته اون علایمی که شماگفتین رو هیچکدوم نگفتن.

2706