2737
2734

دو ساله عقدم هنوز عروسي نكردم مامانم اوايل خوب بود كاري ب هيچي نداشت مثلا اگ ميرفتيم بيرون ميگفتم بيا ميگفت ن خودتون برين و اين حرفا اما الان تا شوهرم بهم زنگ ميزنه ميگه كجاست چي ميگفت يا مثلا برام چيزي مياره ميگه فقط برا خودت ميخواد بياره پس بقيه چي خب ما ٦ تا خواهر برادريم نميشه ك برا تك تكشون چيزي خريد با اين حال بازم (شوهرم كوتاهي نميده همه كارارو انجام ميده چيزي نياز داشته باشن هم براشون جور ميكنه)يا مثلا ميخوايم بريم بيرون مامانم هي ميگه مارو با خودتون نمي برين ما نيايم 

ي بار عروسي فاميل شوهرم دعوت بوديم مامانم اينا دعوت نبودن مامانم هي ميگفت من نيام من نيام منم واقعا روم نميشد بگم بيا بريم اخه دعوت نبود هي ميگفت منم ميگفتم منم دوست ندارم برم ب اجبار ميرم تا گفت اره من ك باهات نميام ميدونم خجالت ميكشي من باهات باشم و اين حرفا ب شوهرم گفتم من نميام عروسي مامانم اينا تنهان نميشه باز مامانم دعوا راه انداخت ك من شوخي ميكردم و ميخواستم ببينم ميگي بيا يا ن .خب شوخي ي بار دو بار ن همين ك لباسامو عوض كردم هي ميگه كجا ميرين مام بيايم 😑 بنظرتون من زيادي بي اعصاب شدم يا مامانم زياده روي ميكنه؟

اها بابام كارش ي شهر ديگست و از ما دوره خيلي وقتا شوهرم ميگه اينا تنهان خونه دلتنگ ميشن بريم بگردونيمشون ولي حالا انگار فكر ميكنن وظيفشه 

شوهرم ي مقدار پول از بابا و مامانم قرض گرفته شايدم دليل رفتارش اينه ولي خب شوهرم گفته بهشون پس ميدم و اينكه خيلي بيشتر از پولي ك بهش دادن خرج خانوادم ميكنه اينو حتي خانوادم هم ميدونن ولي با اين حال بازم ..::

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانت ی پا مادرشوهره واست

بنظرم کم کم نبرشون بیرون

نامزد توعه نامزد همتون نیس ک

ولی من هروقت بریدم و خسته شدم و فکر کردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم همین یه جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکنه
2728
شرایط نداری عروسی کنین برین سر زندگیتون؟

سال ديگه احتمالا عروسي كنيم ولي مقصر شوهرمه خودش مامان باباش فوت كردن ب جاش خانواده منو لوسشون كرده هي ميگه خانواده رو نبايد ول كرد فلان كرد بيسار كرد 

مامانت ی پا مادرشوهره واست بنظرم کم کم نبرشون بیرون نامزد توعه نامزد همتون نیس ک

قبلا خوب بودا منتشو ميكشيديم نميومد باهامون ميگفت ن خودتون برين يا دوتايي ميخواين تنها باشين و اين حرفا 

الان اين چيزا حاليش نيست فكر ميكنه وظيفه شوهرمه كاراشون رو انجام بده شوهرم چيزي نميگه ولي اعصاب خودمو ب هم ريخته

مامانت ی پا مادرشوهره واست بنظرم کم کم نبرشون بیرون نامزد توعه نامزد همتون نیس ک

خيلي وقتا نميبرمشون ولي بازم ميگه 😂😂😂حالا بيرون رفتن ب جهنم تا شوهرم زنگ ميزنه ميگه چي ميگه چي ميخواد يا با من دو مورد موضوعي حرف ميزنه بعدش مامانم هي سوال پيچم ميكنه ي سوالاي ميپرسه ك من خودمم هم از شوهرم نميپرسم كفر منو بالا اوزده😂

2740
قبلا خوب بودا منتشو ميكشيديم نميومد باهامون ميگفت ن خودتون برين يا دوتايي ميخواين تنها باشين و اين ح ...

بشوهرت نگو مقصر تویی بزار احترامات حفظ ش روش باز نشه کم کم نبرشون بیرون

ولی من هروقت بریدم و خسته شدم و فکر کردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم همین یه جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکنه
بشوهرت نگو مقصر تویی بزار احترامات حفظ ش روش باز نشه کم کم نبرشون بیرون

باشه مرسي 

اون ك اعتراضي نداره خودش خيلي وقتا بهشون ميگه بريم بيرون يا خريداي شخصي شون رو انجام ميده ولي خب من اعصابم نميكشه ديگه😂

خيلي وقتا نميبرمشون ولي بازم ميگه 😂😂😂حالا بيرون رفتن ب جهنم تا شوهرم زنگ ميزنه ميگه چي ميگه چي مي ...

مامانه دیگه ولی خودت باید تشخیص بدی چیو بگی بهش چیو نگی

مامانه دیگه ولی خودت باید تشخیص بدی چیو بگی بهش چیو نگی

من در مورد هيچي بهش نميگم خودش مياد ميپرسه شوهرم اگ با كسي پشت تلفن صحبت كنه مامانم ميپرسه چي ميگفتن چيكار دارن چرا رفته سراغ فلاني اين حرفا 

بخدا حس ميكنم مادر شوهره😑😂

من در مورد هيچي بهش نميگم خودش مياد ميپرسه شوهرم اگ با كسي پشت تلفن صحبت كنه مامانم ميپرسه چي ميگفتن ...

مامانت کپی مادرشوهر منه تا ی کلمه ب شوهرم میگم زود میپرسع چی چیشدههههه

یا یکی زنگ بزنه میگه کی بود چیگف

راپورت همه رو ب همه میده