2752
2734
عنوان

من ادم ساده ای هستم؟ یا کار دوستم درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 25 پست

وقتی وضغ مالیت از طرف پایین تر باشه اگه بخوای مثل اون باشی برای خانوادت زحمت درست میکنی 

درصورتی که طرف مقابلت میدونه با چه خانواده ای وصلت کرده و زیاد خرج کردنت براش نمایش میشه 

اما اگه کمم بخوای میگن خب این لیاقتش کمه زیادم بخوای میگن ندید بدیده 

در کل اختلاف طبقاتی این حرفا رو میاره حدقل به نظرم دوستت کار درستی میکنه که حرفه رو میشنوه به فکر خودش و نفعشم هست

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی
ینی ادم خجالت نمیکشه ببینه اونا همیشه قیمت کادوهاشون چند برابر کادوهای خونواده شماس؟

ما یه خانواده داریم الان که همه بچه ها ندارن با وجود تلاش ولی خانواده کل سرمایه رو خرج یه تنبل مفت خور و سه فرزنده البته فعلا....کرده....خجالت نمیکشن؟ نه....

به امید روز های بهتر ادامه میدم....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ینی ادم خجالت نمیکشه ببینه اونا همیشه قیمت کادوهاشون چند برابر کادوهای خونواده شماس؟

نه چه خجالتی اخه ؟

اینها هم در حد توان مالیشون خرج میکنن

چون ماها از بچگی بهمون گفتن کم بخر ، کم بپوش انگار دیگه خودمونو لایق کادوهای گرون نمیبینیم و معذب میشیم

هرکسی حس لیاقت داشته باشه برندس

کار دوستت درسته 

زنهای بساز و‌کارامد و قناعت کن و مهربون و زحمتکش معمولا کسی قدرشونو‌نمیدونه 

مردها از زنهای که زنانگی میکنند خوششون‌میاد 

اینکه از مرد طلب کنی و به خاسته هات اهمیت بدی خوبه

نه چه خجالتی اخه ؟ اینها هم در حد توان مالیشون خرج میکنن چون ماها از بچگی بهمون گفتن کم بخر ، کم ب ...

دقیقا همبنطوره 

مخصوصا من اینجوری بزرگ شدم انقد مادرم تو همه جی قناعت میکرد بساز و صرفه جو‌بود بخدا مهمونی می فتبم نمیذاشت جایی چیزی بخوریم میوه جای غذا حققققق نداشتیم برداریم صابخونه تلف میشد تا یه سیب برامون پوست مبکند 

اثار همبن نوع تربیت الان باهامونه با ۲۴ سال سن هنوزم جایی میریم که مثلا حتی غذا پرسی میدارن جلومون عذاب وجدان میگیرم که مثلا همه کبابو‌بخورم چون فک میکنم لیاقتشو‌ندارم یا برامون زیاده ...💔

پرحرفی کردم‌ ببخشید 

فقط به اینارتر بگم اولا دخالت نکن دوما شوهر دوستت باید در حد توانش به زنش رسیدگی کنه 

دقیقا همبنطوره  مخصوصا من اینجوری بزرگ شدم انقد مادرم تو همه جی قناعت میکرد بساز و صرفه جو‌بود ...

خوش حالم کردی با گفتن نظرت عزیزم

باید همیشه این جور مواقع هوشیار باشی 

یعنی مهمونی میری دقیقا همه رو بخور و برعکس افکارت که میگن زشته ، عیبه و.... عمل کن 

میوه میارن دو سه تا بردار

کسی هدیه میده به خودت بگو لیاقت من بیشتر از اینها هست و قبولش کن

اینکارو که بکنی کم کم اون افکار کنار میرن و میبینی عه دیگه حس بدت خیلی کم شده و عذاب وجدان نمیگیری

خوش حالم کردی با گفتن نظرت عزیزم باید همیشه این جور مواقع هوشیار باشی  یعنی مهمونی میری دقیقا ...

ممنونم عزیزم اره اللن‌من و‌خاهرم خیلی خودمونو اصلاح کردیم‌خاهرم کاملا بهتر شده من اما هنوز نه ..... میوه میگیرن جلومون خاهرم‌خیلی راحت نگا میکنه ظرفو هرچی هوس کنه یه دونه برمیداره مولا راحت موز برمیداره یا میوه گرون و‌خوب 

من انا به یه خیار کوچیک  قانعم ....

یا هرچی صابخونه بیاره با اینکه خیلی لاغره و‌مراقب هیکلشه اما راحت از همه چی تست میکنه ژله سالاد  غذا پیشغذا هرچی 

من یه ملاغه سوپ‌میکشم و یه کفگیر برنج و یک‌سوم‌یه سینه  وتمام ...

تازه خیلی بهتر شدم شاغلم قبلا با حقوقم‌ یه لباس میخربدم‌ تا مدتها عذاب وجدان داشتم چون مادرم یا لباس خاهر بزرمگم‌یا لباس دست دو‌تنمون میکرد و‌یا انقد کهنه میشد تنمون که زار میزد عقیده مادرم این بود که زندگی ما درسته راه ما درسته ...

من  کل راهنمایی و‌دبیرستان یه کاپشن داشتم که مال داداشم بود 💔💔 

نتبجه تربیت مادرمم این بود که تا یه پسر یه شارژ ۱۰ تومنی برام‌نیزد با تمام توان باید تشکر میکردم ...

ممنونم عزیزم اره اللن‌من و‌خاهرم خیلی خودمونو اصلاح کردیم‌خاهرم کاملا بهتر شده من اما هنوز نه ..... ...

این خیلی خوبه که داری بهتر میشی گلم

مطمئنم همین طور ادامه بدی درست میشه 

حتما میتونی 

خیلی از ما داخل خانواده هامون این طرز فکر بوده ولی دیگه نباید اجازه بدیم بچه هامون و نسلای بعد اینطور بزرگ بشن

روی احساس لیاقت خیلی کار کن خیلی مهمه عزیزم

موفق موفق باشی 💕

این خیلی خوبه که داری بهتر میشی گلم مطمئنم همین طور ادامه بدی درست میشه  حتما میتونی  خ ...

ممنونم بانو 

ببخشید دیر ریپ زدم‌من سرکارم ... 

والا دارم‌ تلاشمو‌ مبکنم خیلی جاها یادم‌میره باید درس رفتار کنم و دقیقا طوری که مادرم‌گفته عمل میکنم ... بعد متوجه واکنش اطرافیان‌میشم و بعد به خودم‌مبام‌میبینم چقد منو کم‌میببنن 

فقط تو‌خورد و‌خوراک نه ها .... 

تو همه چییی 

ایشالا شما هم موفق و‌سربلند باشید 

ممنونم بانو  ببخشید دیر ریپ زدم‌من سرکارم ...  والا دارم‌ تلاشمو‌ مبکنم خیلی جاها یادم‌م ...

نه عزیزم راحت باش 

آدم همش یادش میره بعد که کار از کار گذشت یادش میوفته ولی اصلا عیب نداره بگو دفعه بعد حتما یادم میمونه و انجامش میدم 

اصلا خودتو سرزنش نکن 

عزیزمی همچنین شما هم موفق باشی 💕💎

امیر خلعتبری سرچ کنید گوگل 

تو سایتش لایو های گذشتش هست

پیج اینستا هم داره پست های مفیدی میزاره

حرفاش به من کمک کرده