2733
2734
عنوان

میدونین قرمه سبزی خوزستانی چجوریه؟😁😃حامله ها نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2528 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به قرمه ات از ده ده میدم موافقم قرمه باید سیاه باشه👍

😍😍😍😍😍مرسییییییی😍😍😍😁😁😁ذوق کردم😅

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
خراسان مخصوصا مشهد میزنن 

ب نظرم رسپی غذا رو نبایدبخاطر  ذائقشون عوض کنن ،،،مثلا من شمالیم فسنجونی ک درست میکنیم گردوش کاااملا له له باید باشه و رب انار سیاه و مزشم ب ترشی میزنه اما ی سریا میان ی کیلو پیاز سرخ کرده میریزن داخلش شکر میریزن گردوی دون دون مرغ ریش ریش😝😝😝بعد زووووور میکنن فسنجوون ما خوشمزه تره خووو بدبخت فسنجون غذای شمالیه با اردک هم هست اصلش چرا از خودت در میاری اخه😂😂دلم میخواد بترکونمشون

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
معلومه خیلیییییییی شکمتو دوس داری😁

😅😅اره دیگه جز واجباته

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.