2752
2734

خدایا به حرمت همه بنده های خوبت بچمو سالم بزار بغلم به حرمت همه بنده های آبرو دارت اجازه بده این بچه برام بمونه به حرمت آقا جونی که یه عمر با سختی نون حلال درآورده و الان ازت سلامتی بچه منو خواسته بخاطر مامان و بابام که دو ساله خون به جیگرشون کردم بخاطر همه بچه کوچولوهای پاک و بی‌گناهی که ازت خواستن بهم یه نینی بدی بخاطر شوهرم که پیر شده اما با این نی نی جون دوباره گرفته خدایا بخاطر زندگی که دوسش دارم این بچه رو بهم ببخش من به همه گفتم که  این بچه معجزه ی قشنگ خودت برام بوده تو رو به همه ی معصومین قسم خودت این معجزه رو سلامت بزار توی بغلم 

خدایا تو رو به رقیه و علی اصغر امام حسین قلب بچم تشکیل شده باشه و یه عمر به سلامت براش بنده.

خانما خیلیاتون توی همین نینی سایت برای مادر شدن دعا کردید میشه خواهش کنم برای سلامت نی نیم هم دعا کنید مطمئنم خدا دعاهاتون در حق من رو مستجاب میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
توکلت علی الله 🤲🤲🤲

تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته من خودم بعد ۲ تا سقط با کمال ناباوری باردار شدم و الحمدلله یه گل سالم و زیبا بهم هدیه کرد لطف خدا خیلی بزرگ هست بیشتر از انچه که ما فکر کنیم فقط آرامش ات رو حفظ کن و بخدا ایمان داشته باش 

صلوات حضرت زهرا رو زیاد بفرست و واقعا نگران نباش میری میبینی قلبش تشکیل شده قد و بالاشو واست اندازه میزنه صدای قلبشو می‌ذاره گوش بدی 

فکر منفی نکن دعا می‌کنی هم مثبت دعا کن خدایا شکرت که مراقب بچه م هستی من این بچه رو برای رضای تو تربیت میکنم برای ظهور امام زمان تربیت میکنم از لحظه اولین نفسش من به نیت نزدیک شدن به تو تربیتش میکنم 

یعنی همون دعایی رو در حق بچه ت بکن که مادر حضرت مریم وقتی باردار نمیشد در حق بچه آینده ش کرد و معجزه شد و خدا حضرت مریم رو بهش بخشید که انقدر رشد یافته بود که به اون زیبایی یک پیامبر ازش زاده شد

اینطوری حق رو به گردن بچه ت کامل کردی و دیگه خدا می‌دونه و این بچه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
2706