2733
2734
عنوان

دکترم قبول نکرد سزارینم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 78 پست
شیوا راست میگه تو همین شهر خودمون تو شکم مادر باند جا گذاشته بودن با عفونت شدید رفت دکتر خانومه..بعد مشخص شد بله باند تو شکمش مونده..چندین مورد هم بود با تیغ جراحی صورت نوزاد رو بریدن
ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
من دوست خودم صورت بچه ش رو بریدن هنوز جاش هست سه سالشه پیشانیش
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره شیواجون کلا تو این کشور اشتباهات پزشکی بیداد میکنه اما اجباری کردن زایمان طبیعی مشکلاتشو بیشتر کرده قطعا مشکلات برای هر دو نوع هست ولی با این اشتباهات من زایمان طبیعی تو ایران رو قبول ندارم
❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
خوبه سه کیلو راحت میزایی خودتم نمیفهمی چطور زاییدی خخخخخ فقط تنفسسس حین زایمان یادت نره اگه دکترت همه زایمان نمیاد، مامای همراه بگیر
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
استرسات همین که بیفتی تو پرسه درد زایمان تموم میشه انقدر خوشحالی که بچت دنیا میاد و روی ماهشو میبینی و ازین وزن که با خودت میکشی ازین یک وری خوابیدنا خلاص میشی که دیگه استرسی نمیمونه همش امید و تلاش هست
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
خانومیه اقاش من تو همین ایران زایمان طبیعی کردم سزارین هم شدم هر دوشم خوب بود طبیعی تو بیمارستان خوب مشکلی نداره اصلا و چیزی از خارج نداره امیرعباس بیمارستان دولتی بوده
من بچم درشت بود ۳۸۰۰ اما روند زایمانم خیلی سریع پیش رفت چون هم لگنم خوب بود همین اینکه خیلی ورزش و پیاده روی داشتم
ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
وای من یاد سزارینم می افتم سکته میکنم تازه دکتر من فووووووق العاده با تجربه و متبحر بود اما شاید باورتون نشه بخاطر همین تجربه سزارین که داشتم دیگه اصلااا به بچه دوم نمیتونم حتی فکر کنم خلاصه که اول به طبیعی فکر کن دوم به طبیعی فکر کن سوم به طبیعی فکر کن در آخر اگه واقعا نخواستی سز کن
خداجونم همه رو مثل من به خواسته هاشون برسون 💘💗💋 ممنون که در مرداد 99 مجوز و مدرک مهمی که دنبالشیم رو بهمون دادی🤩💎🙏 بهترین روز زندگیم بود و همه خستگی هامون در رفت😇 خییییلی خوشحالممممم خدایا شکرت💕😍 
من بچه اولم ۳۳۵۰ بود تونستم دومی ۴۲۰۰ بود نتونستم اصلا سرش نرفت تو لگن
ماماهای بیمارستانای دولتی رو که با یه من عسل هم نمیشه خورد دست به تیغ شدنشون هم که حرف نداره برای راحتی خودشون مدام برش میزنن تو شهر ما اختلاف بین زایمان طبیعی و سزارین تو بیمارستان خصوصی حدود 1میلیونه برای همین خیلیا قید اون یک تومن هم میزنن و میرن سز
❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
پس شرایطت خوبه عزیزم تلاشتو برای طبیعی بکن تو میتونه در ضمن بچه های بهار از سالم ترین نوزادان چون تو فصل الرژی دنیا میان و از اول با گرد و ... در تماسن بچه های سالمتری میشن الرژیشون کمتره البته از خودم نمیگما یک تحقیقی کردن انشاالله راحت زایمان میکنی عزیزم
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706