2733
2734
عنوان

تب بچه 19 ماهه قطع نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگن بعد از دو روز اگه قطع نشد ببرین و اینکه تبش شدید نیست فقط قطع نمیشه

اگه ازین مریضی جدیدا باشه یواش یواش تبش میره بالا و دیگه استامینوفن جواب نمیده

اگه میتونی که الان ببرش دکتر اگه نمیتونی شب تا صبح حتما بالاسرش باش صبح اول وقت ببرش درمانگاه

آره شیاف خیلی خوبه شوهرمو بفرستم بگیره اگه بزاره شیافش کنم

دیشب ساعت ۴ونیم شوهرم مجبور شد بره شیاف بگیره با بدبختی زدم براش ایقد گریه کرد همسایه ها بیدارشدن ولی چون همسایه پایینمون پسرش بخاطر تب تشنج کرد بعد رفت کما الانم کلا از کار افتاده حتی نمیتونه غذا بجوه -همسایمون درک میکنه وگفت اصلا نگران نباش هروقت نیاز شد حمام ببر دارو بده نمیخواد رعایت حال مارو کنی ....خیلی از تب میترسم وقتی دیدم بچه ۴ساله سالمش اینجور زمین گیر شده -چشممون ترسیده 

پیاز حلقه حلقه کن بزار کف پاش تا بره شیاف بیاره

خودتو که پیدا کنی خیلیارو گم میکنی و این شروع یه مسیر طولانیه که تهش قشنگه ...🍂سورنای عزیزم پسر گلم که نتونستم هیچ وقت روی ماهتو ببینم ،امیدوارم تو بهشت منو فراموش نکنی 😘😘😘
دیشب ساعت ۴ونیم شوهرم مجبور شد بره شیاف بگیره با بدبختی زدم براش ایقد گریه کرد همسایه ها بیدارشدن ول ...

احتمالا مشکل دیکه ای داشته

تشنج ناشی از تب خطزناک نیس

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
احتمالا مشکل دیکه ای داشته تشنج ناشی از تب خطزناک نیس

نه سالم بوده عزیزم -نصفه های شب یدفعه بیدار شد مادرشو بیدار کرد از حال رفت تا بردن دکتر تشنج کرد منیژیت میگن یا چیز دیگه ای -۲۵ روز کما بود 

فیلما وعکسایی که از قبل داشت دیدم کاملا سالم بود الان کلا فقط میتونه مژه بزنه 

احتمالا تبش خیلی بالا بود -واکنش ادما به تشنج متفاوته 

خودتو که پیدا کنی خیلیارو گم میکنی و این شروع یه مسیر طولانیه که تهش قشنگه ...🍂سورنای عزیزم پسر گلم که نتونستم هیچ وقت روی ماهتو ببینم ،امیدوارم تو بهشت منو فراموش نکنی 😘😘😘
یا خدا😭

الان بردیم دکتر چون تبش قطع نمیشد و گفت انفولانزاست براش سرم نوشت وامپول و دارو 

چون باردارام نتونستم باهاش برم شوهرم ومادرم بردنش هنوز نیومدن خونه 

اگه تب بچت قطع نمیشه ببر درمونگاه شبانه روزی 

منم دلم مامانمو میخواد هیچکس کمکم نیست 😭فعلا دارم پاشویه میکنم

منم خونم دوراز مادرم مجبور شدم دیگه استراحت مطلقم ولی این چندروز همش دور پسرم بودم 

نه شربت میخوره  نمیزاره پاشویش کنم نه شیاف -کلا داغونم کرده بود

الان نمیدونم مطب گذاسته روسرش چطور مبخوان رگ بگیرن واسه سرم

خدا بزرگه انشاالله کمکمون کنه