2737
2734

من سه روزه تب دارم و دارم دونه میزنم 

روی کمر و شکمم چندتا دونه زده 

پاهام اصلا نزده فقط کشاله رونم دوتا 

صوررتم وکف سرم و بغل گوشام زیاد 

۲۱ سالمه 

رفتم دکتر قرص‌های مخصوص ابله و چندتا چیز دیگه برام نوشته 

درمان خونگی شما چی انجام دادید

خنکی چی خوردید که خوب بوده باشه 

چند روز طول کشید کامل از بین برن دونه ها 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط سردی بخور. مثل خیار. دوش آب  ولرم بگیر لیف نکش فقط دستتو آروم بکش.. ب هیچ وجه نخارونش.. پمادی ک دکتر داده بزن. 

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان الله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده بحق حضرت فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

حتما هر روز دوشنبه بگیر با شامپو بچه روی دونه هارو بشور غذای کم نمک و کم ادویه بخور

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
2740
ببخشید چرا دوشنبه ؟

وااااا ی نمیدونم چرا این اومدلعنت به کیبورد ببخشید عزیزم

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود