2733
2734
عنوان

خانومای عاقل بیاین بگین چجوری این خانوم باردارو ترک بدیم🥲🥹

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 36 پست

حتی اگه اعتیادش کم بود هم باید میرفت کمپ ترک اعتیاد... الان که با اعتیاد زیاد شرایطش سخت هس و باردار هم هس

حتما باید زیرنظر دکتر باشه

فقط توروخداا بهش بگید حتما ترک کنه.. اون بچه چه گناهی کرده که باید تواین وضع به دنیا بیاد؟ 

وقتی بچه من به دنیا اومد و بیمارستان بودم توقسمت nicu یه بچه بود که مدام گریه میکرد. بعد که پرسیدیم گفتن مادرش معتاد بوده.. وحالا از اون مواد تو خون بچه هم هس و یه حالتی مث این داره که بهش مواد نرسیده و درد داره

خدامیدونه اون شب دنیا روسرم خراب شد و چقد از مادرش متنفر شدم. آخر سرهم چون پدرش هم وضعیت مناسبی نداشت از بهزیستی اومدن بچه رو بردن🤦🏻‍♀️😓

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
برای همسرش بخواید میتونم یه سری راهکار بدم اما چون خانوم بارداره باید بره زیر نظر چند متخصص تا به ج ...

الان اون بچه سالمه؟یا اونم معتادشده؟

بعد از زایمانش شرایط بچه چجوری میشه🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حقوقشونم ن زیاده ن خیلی کمه ...نه ماشین دارن ن اجاره خونه نه لباس میخرن ن خرج ارایگشاه و این چیزا دا ...

مادرشوهرو شوهرمنم معتادن زندگیم داره برباد میره حس میکنم دارم دیوانه میشم

الان اون بچه سالمه؟یا اونم معتادشده؟ بعد از زایمانش شرایط بچه چجوری میشه🥲

مواد مخدر از جفت رد میشه ، البته باید دید به صنعتی اعتیاد داره یا سنتی 

اما بیشتر بچه هایی که به دنیا میان نیاز به درمان دارویی ندارن  و با یه سری کارها سم زدایی براشون انجام میشه و خوب میشن 

مادر میتونه تو‌ دوران بارداری یه سری داروها مصرف کنه که بچه خیلی درگیر اعتیاد نشه ، بهش بگید بره

درخواست دوستی قبول نمیکنم

بنظر شما اینجا پزشک و متخصص ترک اعتیاد داریم؟؟؟

اونم خانم باردار؟؟؟

مسلمه باید به پزشک مراجعه کنند مساله کمی نیست ک با رد و بدل کردن تجربیات بشه کاری برای ایشون انجام داد.

و بعد از زایمان هم خودش هم اون طفل معصوم باید برن برای ترک

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
ترک نمیکنه گوش نمیده😔🥲

درسته ما جای کسی نیستیم و نمیتونیم قضاوت کنیم

ولی واقعا از اینجور آدمای خودخواه بدم میاد.. بگو آخه اون بچه چه گناهی کرده که شما پدرومادرش باشین. حیف اسم مقدس پدرو مادر که روی بعضیا باشه

حالا وقتی تو همون بیمارستان بچه رو ازشون گرفتن اونموقع میفهمن چه غلطی کردن

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
عزیزم ن ما میتونیم بهش کمک کنیم ن شما خودش باید بخواد ک ترک کنه بعدشم مگ نمیگی شوهرش دو شیفت کار میک ...

بالاتر گفتم شوهرشم خیلی موادو سیگار میکشه خودشم خب مصرف میکنه فک نکنم پولی بمونه دیگ...

مواد مخدر از جفت رد میشه ، البته باید دید به صنعتی اعتیاد داره یا سنتی  اما بیشتر بچه هایی که ...

من سر در نمیارم ولی فکنم قرصم مصرف میکرد اسمش نمیدونم b2بود یاچی

من سر در نمیارم ولی فکنم قرصم مصرف میکرد اسمش نمیدونم b2بود یاچی

اگه فقط b2 هست که اعتیادش سومصرف دارویی هست 

اگه شیشه بود خیلی بود ، حالا خداروشکر که شیشه نیست

درخواست دوستی قبول نمیکنم
مادرشوهرو شوهرمنم معتادن زندگیم داره برباد میره حس میکنم دارم دیوانه میشم

وای دقیقا این خانومه مادرشوهرشم معتاده..

فقط مواظب خودتو بچه هات باش شوهرتو ترکش بده 

میدونم خیلی سخته اعتیاد

2706