2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم به همسرم گفته طلاهای منو ببره پیش اون،، تو رو خدا بیایید.

| مشاهده متن کامل بحث + 32315 بازدید | 727 پست

به بهونه دیدن میگیرن ازت کاش بهتر جواب میدادی وقتی همسرت زنگ زد که دمه عروسیت دلخوری پش نیاد

به بالا بلند و به گیسو کمند،،،زبانش چو خنجر لبانش چو قند🛐 فردوسی>>>>>>    (یادم‌نمی‌مونه با کی دعوام شد، اگر بعد بحث یه جا دیگه تاییدتون کردم تعجب نکنین) 'دلم یه اکیپ میخواد مثله احمدی‌نژاد و اکیپش همونقدر متحد و پایدار و حیله‌گر تا ابد پایه'
نده ولی نه با بحث  منطقی چن سالته

22 سالمه

اونقد همسرم پاپیچم شد گفتم میارم ببینن 

ولی میترسم چون اگه رفتم ممکنه بزور خواهرشوهرم ازم بگیره بگه باید پیش من باشه. 

من نمیخام پیش اونا باشه چون هر چی شد دیگه من رنگ طلا رو نمی بینم دستم به هیچ جا بند نیست 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم رسم هم باشه نه سه ماه قبل  همه یه هفته قبل عروسی میرن طلا میگیرن حالا ما سه ماه قبل گرفت ...

بجای این حرفا 

یکم ب شوهرت یاد بده ،حرف یین خودتون رو ب بقیه نگه 

اصل رو ول کردی چسبیدی ب فرع

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
22 سالمه اونقد همسرم پاپیچم شد گفتم میارم ببینن  ولی میترسم چون اگه رفتم ممکنه بزور خواهرشوهر ...

عزیزم 

الان شما خونه خودتون رو دارین ؟

با همسرتون خونه دارین و طلا رو میتونین اونجا نگه دارین ؟

عزیزم رسم هم باشه نه سه ماه قبل  همه یه هفته قبل عروسی میرن طلا میگیرن حالا ما سه ماه قبل گرفت ...

اآفرین چقدر عاقلی❤

ولی با پنبه سر ببر 

دعوا و آشوب راه ننداز

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚

وقتی از الان داری ب اتفاقات سه ماه اینده فک میکنی کلات پس معرکه است

پس باید ب اونام حق بدی بهر حال شما از جیب خودت ک طلا رو نخریدی

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

استارتر دخترقشنگم سر این چیزا بیخودی اوقات تلخی نکن 

چه اهمیتی داره دست شما باشه یا مادر همسرت

به خواهرش نده ولی بزار پیش مادرش باشه

من اصلا بچه دوست نداشتم چشامو وا کردم دیدم دلم میخواد یه دخترکوچولو داشته باشم که باباش تو باشی امیدوارم که بشه❤
خب همون میشناسنت که گفتن طلا رو بیار دیگه ،،،، ببین تا کجاهاش رو هم فکر کردی ،،،که تا این سه ماه ...

عروسی من دو بار عقب افتاده خانم بخاطر مرگ و میر اقوام شوهرم 

من چنین ریسکی نمیکنم شما چه میدونی از زندگی من. 

شما مگه خواهرشوهر منو میشناسی. 

تو برو طلاهاتو بده دست خواهرشوهرت برات نگه داره 

من 4 ساله عقد هستم اگه میخاستم کاری کنم میکردم. 

والا  ما چندتا خواهریم هیچکدوممون نه تو خرید طلا و لباس و جهیزیه و هییییبچی نه دخالتی کردیم نه واسمون مهم بود نه حتی حرفی میزدیم چون اصلا به ما ربطی نداره هرچی هست وایه عروسو داماده مارو سننه چیش به ما میماسه

ما خیلی زرنگ بودیم به قروفر خودمون میرسیدیم

آخرش که اونا باید بدی پس خودتو سبک نکن نذار دلخوری درست بشه فاکتور طلا ها  پیش خودت باشه و همینطور یه شاهدی که تو این مقدار طلا تحویل اونا دادی  تا شب عروسی بدون کم و کسر بیارن واست

یه لحظه لطفاخانم خانه دار هستم تازگی شروع به یادگیری پاکسازی پوست و مو کردم اگر دوست داری لینک زیر پرکن تا مستقیم بفرستم مشاوره تا آنلاین مشاوره بشی من هم با مشکلات پوست و مو آشنا بشم ممنونم که کمکم میکنی😍http://hph.co.ir/consulting?HPH=HPH20240511000255
2706