2733
2771
عنوان

مامانای شاغل

157 بازدید | 20 پست

من از وقتی بچه دار شدم نرفتم سرکار،الان دخترم پنج سالشه و پسرم حدودا سه سال خیلی استرس دارم برا مهد گذاشتنشون..میترسم تو مهد بلایی سرشون بیاد..خیلی دلنگرانم از طرفی هم نمیشه که مهد نذارم چون باید شاغل بشم..این حد از استرس من طبیعیه؟تمام فکر ذکرم شده همین موضوع

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعی هستش

چجوری کنار بیام بااین استرس داره نابودم میکنه

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
خونه مامانت نمیتونی؟ یا پرستار بگیری؟ البته مهد خیلیم خوبه اجتماعی میشن مشکلیم پیش نمیاد

نه مامانم میگه حوصله ندارم..پرستارم اعتماد ندارم..فقط میمونه مهد همش نگرانم بلایی سرشون بیاد مریض بشن یا..

پرستار خوب بگیر براشون

چند مورد تو اطرافیان دیدم که پرستاره کم کم شده خانوم خونه برا همین اعتمادمو از دست دادم..بدبین شدم به همه

نه مامانم میگه حوصله ندارم..پرستارم اعتماد ندارم..فقط میمونه مهد همش نگرانم بلایی سرشون بیاد مریض بش ...

مریض که میشن سرماخوردگی اینا چون با هم بازی میکنن ولی یخورده پول بیشتر بدی حواسشون بیشتر هس

نه مامانم میگه حوصله ندارم..پرستارم اعتماد ندارم..فقط میمونه مهد همش نگرانم بلایی سرشون بیاد مریض بش ...

من برادر زادم ۶سالشه مهد میره همش سرمامیخوره🥲🥲🥲😵‍💫😵‍💫

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
چرا نابود گلم تا نرفتی سرکار2هفته ببربعد استرست روبسنج

آره خواهرمم همینو میگه..همه میگن تو خیلی وسواسی رو بچه هات ولی نمیدونم چطور میشه اینطوری نباشم

چند مورد تو اطرافیان دیدم که پرستاره کم کم شده خانوم خونه برا همین اعتمادمو از دست دادم..بدبین شدم ب ...

تحقیق کن لطفا،الکی به کسی اعتماد نکن

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
من برادر زادم ۶سالشه مهد میره همش سرمامیخوره🥲🥲🥲😵‍💫😵‍💫

اونم مجبورا میره مهد؟

عزیزم ازیجا شروع کن

این دفعه دیگه قطعا این کار رو انجام میدم ولی استرس جدایی ازشون داره دق میده منو..خودشون خیلی ذوست دارن برن مهد ولی من دلم رضا نیس

2706