2733
2764
عنوان

چسب نزدن بینی

487 بازدید | 35 پست

سلام بچها 1ماه و 10روزه عمل کردم به چسب بینی حساسیت پیدا کردم رفتم مطب، دکتر گفت ک دیگه چسب نزنم فقد یک ماه اول چسب زدن الان از موقعی که چسب نزدم تا اللن خیلی بیشتر از اول ورم کرده بنظرتون فرمش، خراب نمیشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید حداقل تا دوماه بزنی که فرم بگیره 

خدا چقدر قشنگ میگه:   اَعْطَيْتُكَ ما تُريدُ بهتر از اونی که میخوای بهت میدم...🤍  🌱️خوشگلایه عدد مغازه لوازم آرایشی دارم خوشحال میشم ازم خرید کنید ای دی روبیکام @janan_4566 قیمتامم مناسبه 🌼🌹🦋♥️

من تقریبا ۱۰ماهه عمل کردم ولی هنوز یه روزایی ورم داره 

دکترم گفت یه سال ونیم بعد فرم اصلیشون نشون میده.ققط الان خوشحالم سوراخ‌های بینی م کاملا متقارنه خداروشکر 

خدا چقدر قشنگ میگه:   اَعْطَيْتُكَ ما تُريدُ بهتر از اونی که میخوای بهت میدم...🤍  🌱️خوشگلایه عدد مغازه لوازم آرایشی دارم خوشحال میشم ازم خرید کنید ای دی روبیکام @janan_4566 قیمتامم مناسبه 🌼🌹🦋♥️
بعد از چند روز رفتی حموم؟  موقع حموم باید چسب دربیاد؟

بعد از یه هفته.موقع حموم ن بعدش که میای بیرون چسبو درمیاری رو بینی رو پد الکی میزنی بعد چسب بعد ماساژ

خب اگه بزنم خارش و سوزش، شدید میگیرم چسبو که برمیداستم هم روی بینیم پر از جوش بود نمیدونم چکار کنم🥲

پس حتما ماساژ بده

نمک هم حذف

حداقل تا ۳ ماه اگه گوشتی باشین ۶ ماه 

من سه ماه ام هر روز میزدم ولی دکترم گفت اگه بخوای میتونی روزا ام بزنی ولی واجب فقط شبا باید بزنی 

توام اگه میتونی شبا حتما بزن چون دماغ عادی ام شبا ورم میکنه چ برسه ب دماغ عملی 

هرکی میگه چسب زدن تاثیر ندارع بیخورد میگه😒😂

دوروز چسب نزنم میشه اندازه کلم

ببین منظورت از حساسیت جوشه ؟ منم خیلی شدید جوش مینم دو هفته است خوب شدم 

2706