2733
2771
عنوان

از کدوم قوم های ایرانین

| مشاهده متن کامل بحث + 2879 بازدید | 167 پست

کردا عالین ی همسایه داشتیم ۳تا پسر داشت پسراشم خوشگل زناشونم کرد بودن خوشگل اخلاق عالی

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
اتفاقا مرداشون خیلی غیرتین گیر زیاد میدن من ک از ترسم با پسر ترک ازدواج نکردم خودم ترک تبریزم

منم ترکم 

اون کاربر نمیدونم چرا اینجوری توهین کرد 

گقت لرا تعصبی هستن گفتم باشن از بی غیرتی که بهتره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرمانشاه جوانرود

فکر نکنم بگیرن ..جوانرود سنی ان 

دیدی که سخت نیست...تنها بدون من؟دیدی که صبح میشود...شبها بدون من ؟ این نبض زندگی ...بی وقفه میزند ..!فرقی نمیکند ...بامن ...بدون من ...!دیروز گرچه سخت ....امروز هم گذشت ....طوری نمیشود ....فردا بدون من ...!دایکم خه‌ونه‌کانی کرد به قوربانیی بویه من ده‌توانم خه‌ون ببینم 🥺❤🙃 با افتخار کوردم 😎
منم ترکم  اون کاربر نمیدونم چرا اینجوری توهین کرد  گقت لرا تعصبی هستن گفتم باشن از بی غی ...

وله بابا 

دلی دولی چوخدی😂

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
من ترکم  به خودم میام توهین کنم ؟؟؟ اصلا متن و خوندی ؟؟؟ گفتی تعصبی آن گفتم از بی غیرتی که ب ...

نمیدونم اخه گفتی تعصب بهتر به بی غیرتی بعد اسم ترک اوردی 

من اینطوری برداشت کردم 

خب بد گفتی  

به هر حال گفتم من از ترکا خیلی خوشم میاد

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
ترکا بی غیرتن؟ نگوووووو من بد کراشم رو ترکاااا     خدا کنه خدا یه شوهر ترکککک تبریزی بهم ...

اون متنی که من به خودم توهین کردم و گفتم ترکا بی غیرتی نشون بده 

اینجا باید سواد خوندن نوشتن و تحلیل جمله ها رو بگم؟؟؟؟

من مگه میام به خودم توهین کنم؟؟

ترک ها 

قوم ما پسر جهیزیه دارن ..

بابام جهزیزیه داشته

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
2706