2733
2764
عنوان

زیارت عاشورا میخونم الان♥️ حاجتتون رو بگید دعاتون کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم ازت 

تو نوبت سونوگرافی نشستم برام دعا کن تا بیست دقیقه نیم ساعت دیگه نوبتم میشه 

تو رو خدا دل تو دلم نیست 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
ایشالله خدا سلامتی بش بده عزیزم. میشه برا منم دعا کنی فکرم آزاد شه از یه آدم سمی که منو وابسته خودش ...

تو نوبت سونوگرافی نشستم تو رو خدا برام دعا کن 

خواهش میکنم 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
ممنونم ازت  تو نوبت سونوگرافی نشستم برام دعا کن تا بیست دقیقه نیم ساعت دیگه نوبتم میشه  ...

باشه عزیزم چشم صلوات میفرستم بعد زیارت عاشورا ♥️

فقط 40 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    تیکر مانکن شدنمههه توروخدا هروقت دیدی این امضارو بگید یادت نره هر روز بری باشگاه😂😎به امید اینکه پونزده کیلو کم کنمم💗🥲😂اگر تو سایت کم هستم دلیلش اینه کههه خداروشکر با افســردگی مبارزه کردم و الان حالم خیلی بهتره دارم برا خودم وقت میزارم 🥲💛روانشناس کودک خواهممم شددد 🥲 نمیزارم کسی بخاطر آسیب های بچگیش مثل من ضربه بخوره ❤️عاشق بچه ها هستمم😍😍تو تاپیکای مذهبی تگم کنید لطفا🍓.. هر سوالی درباره افسردگی و ... داشتید درخدمتم✨ خوشحال میشم کمکتون کنم دخترااا...هروقت دلت گرفت باهام حرف بزن🌸🧡بهتر میشی جانم...اون مدتی که افسردگی شدید داشتم دوستای اینجا خیلی کمکم کردن حالا وقت جبرانه🌺
باشه عزیزم چشم صلوات میفرستم بعد زیارت عاشورا ♥️

خیلی ممنونم ازت  

اهر شب برای همه که برام دعا کردن نفری دو رکعت نماز میخونم .

دعا کن برام ممنونم ازت دل تو دلم نیست

التماس دعا 

.   تاپیک خیلی خوبیه خودم از دوتاش حاجت گرفتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/12788144/%d9%85%d8%b4%da%a9%d9%84%d8%aa-%d8%b1%d9%88-%d8%a8%d9%87%d9%85-%d8%a8%da%af%d9%88-%d8%aa%d8%a7-%d8%b0%da%a9%d8%b1%d8%aa-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d9%87%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%85
2706