2733
2771
عنوان

نظرتون در مورد خوابگاه چیههه

210 بازدید | 17 پست

سخته؟ یه شهر دور میخام برم خسته شدم از رشتم متنفرم از آدماش از خودش از همه چی مغزم ارور داده میخوام فرار کنم

میشه برام یه صلوات بفرستی؟💕🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افتضاح 

اونجا همه جور آدم هست باید بسازی 

کن

من دانشگاه که میرفتم چون نزدیک بود خونه می اومدم به یکی گفتم چقد خوبه خوابگاه میمونی گفت چیش خوبه هرچی بخری جرات نداری بزاری زمین میریزن میخورن پول بگی بده دونگی نمیدن هرچی بپوشی لنگه اون میرن میخرن بعضی ها نظافت رعایت نمیکنن 

لباس باید با دست خودت بشوری

و هزاران مشکل دیگ

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

ببین کاملا بستگی ب خودت داره و فرهنگ هم اتاقی هات . خودت ادم بد قلقی نباشی و سر چی گیر و غر نزنی بهت سخت نمیگذره. تازه خوش هم میگذره . خواهر من بعد هشت سال هنوز با هم اتاقی هاش ارتباط خانوادگی داره باهم مسافرت میرن 

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        

برای من عااااالیییییییی بود بخترین دوران زندگیم بود البته هم اتاقیامم خداییش خیلی خوب بودن بااینکه درسمون تموم شده هنوز باهم در ارتباطیم . خوابگاه سختی خودش داره اما مستقل و پخته بار میای اصلا کسی که رفته خوابگاه قابل قیاس با کسی که خونه خودشون نیست . واقعا پخته تر . باید خودتم زرنگ و منعطف باشی

خوبه بستگی به شانست داره 

ولی اینو یادت باشه تو خوابگاه اصلا مودب و خجالتی نباش 

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
برای من عااااالیییییییی بود بخترین دوران زندگیم بود البته هم اتاقیامم خداییش خیلی خوب بودن بااینکه د ...

مثلا چجوری باشی این زرنگ بودن یعنی چی؟

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂

بستگی داره،من کارشناسیم خوب بود،با هم اتاقیام خیلی وجه اشتراک داشتیم هنوز بعد از ۵سال با هم اتاقیام در ارتباطم اصلا عالی بود، شهری که بودم خیلی دور نبود ولی برای ارشد یه شهر دور بود که مجموعا ۱۰ روز موندم برای امتحانام 

واقعا اذیت شدم ،هر لحظه برام سخت میگذشت

2706