2733
2771

شماها به چشم خوردن اعتقاد دارین؟ من خرافه میدونستمش تا اینکه خاله ی مامانم اومد خونمون از ابروهای من تعریف کرد.

خوب نیست آدم از خودش تعریف کنه ولی خیلی ابروهای پری دارم. بعد از فرداش منی ک روزی دو تار موم بزور میریخت. دیگه داشت 6، 7 تاش میریخت  

میترسم از اون روز ازش   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی اعتقاد دارم

یکی از فامیلای شوهرم همیشه حسرت بقیه رو میخوره زندگی خودشم بد نیستا

هربار میگه فلانی خوش بحالش اوک طرف بدبخت میشه

هرجا باشه من فرار میکنم

از تمـــام آرزوهــــایم بـاغ بــــی بـــرگــ مـانــــده بـرایــــم

من اعتقاد ندارم اما بدونم یکی اعتقاد داره از هیچ چیزیش تعریف نمیکنم که اگه یه اتفاقی افتاد بگن چشم زد 🤣

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

چشم زخم ندیدی که به این میگی چشم زخم

طرف یجوری چشم میخوره که بعدش دعوت حق رو لبیک میگه! 

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش
من اعتقاد ندارم اما بدونم یکی اعتقاد داره از هیچ چیزیش تعریف نمیکنم که اگه یه اتفاقی افتاد بگن چشم ز ...

به خدا منم خیلی وحشت دارم از اینجور ادما رفته بودیم خونه ی همسایمون بنده خدا چشاشم لوچه خیلیم بدقیافست دیدیم موهاشو رنگ کرده رنگ خاصیم نبود والا قهوه ای خیلی تیره برای این که دلش خوش شه گفتیم به به عالی شده خیلی بهتون میاد به قران قسم خودم دیدم مامانمم دیدا بود کونشو خارونده 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ از اون وقت دیگه دلم نمیخواد از کسی تعریف کنم 

یکی از اقواممون داشت میگفت فلانی نگاه کن معتاده مریضه هنوز زنده هست ولی شوهر من ثحیح و سالم مرد  باور کنید همون شب اون مرد فوت کرد 😰

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c
به خدا منم خیلی وحشت دارم از اینجور ادما رفته بودیم خونه ی همسایمون بنده خدا چشاشم لوچه خیلیم بدقیاف ...

وای دقیقا 

آدم میترسه یه چیزی بشه بعد گناهکار هم خطابش کنن پشت سرش 

بیا و خوبی کن 🤣

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
یکی از اقواممون داشت میگفت فلانی نگاه کن معتاده مریضه هنوز زنده هست ولی شوهر من ثحیح و سالم مرد  ...

از این آدم فرار کنین چقدر انرژیش منفیه😬

جایی دورتر از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که به جای من زندگی میکند چه بی‌رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی:)🌱80/10/22

وای خدا بعضی وقتا آدم دلش میخواد انرژی مثبت بده به کسی میرسه به حای اینکه بگه چرا چاق شدی چرا لاغری چرا حوش داری یه چیزی تعریفی ازش پیدا کنه و بگه این چه طرز فکریه آخه

2706