2733
2764

اینجا مثلا یه نفر هی بگه برو یا بیا فلان جا اصرار بکنه یا هی بپرسه کی میایی 

در جواب اینو میگن که 

(مگه اونجا برام انار دون کردن؟) 

😅جالب بنظرم اومد مثلا انار دون کردن برای یه آدم خاص سخت حوصله بر هست (اناردون شهرمون که باید چند گونی انار دون کنی خشک گنی جلو افتاب بعدم آسیاب کنی برای غذاهامون).که یه نظر بخاطرش میومده خونه یکی 

😬😬

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

ما میگیم مگه ریدن برات

وای حق🥴🤣

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
ما میگیم مگه ریدن برات

😂😐😂😂😂🤣 به به

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا