2733
2771
عنوان

عروس با سیاست

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 49 پست

لطفا همین یک کلمه باشین(نمیدونم)خودشونم جر دادن از خانوادت از روابط بین خودت و شوهرت چیزی نگو مخصوصا روابط زناشویی چون چیزیه که فقط بین خودتون دوتا بمونه تو جمعهای زنونه زیاد پیش میاد ازش حرف بزنن شما جزو اون دسته یی باش که فقط شنونده ای...زندگی خصوصی همیشه برنده اس اونو مخفی نگه دار تا موفق بشی...هرچقدرم احساس صمیمیت کردی راز دلتو نگو بهشون.اگه با شوهرت بحث و قهر داشتی سعی کنید خودتون دوتا تو خلوت خودتون حلش کنید میدونم سخته و کم کم عادت میکنی و آخرشم ی لذتی هست که کسی رو دخالت ندادین تو کارتون.

بازم یادم بیاد میگم.

چندمدت پیش یه بنده خدا جلوی خودم از مادرشوعرم پرسید از عروست راضی هستی یانه.فقط گفت خدا ازش راضی باشه یعنی هیچکی نفهمید هست یانیست.فکر کردم اینم راه خوبیه.بعذاون هروقت هرکی ازم این مدل سوال بپرسه همین جواب میدم اتفاقا یه بارم ازمادرشوهرم پرسیدن اول توی چشاش نگاه کردم بعد گفتم خدا ازش راضی باشه حس خوبی داشت🤪

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیاست داشتن تو روابط لازمه به این معنیه که همیشه دنبال منافع خودت باشی در عین حال رابطه رو خراب نکنی و نسبت به هر آدمیم یه جور رفتار لازمه تا به این هدف برسی پس یاد دادنی نیست خودت باید راهشو پیدا کنی چون بستگی داره طرف مقابلت چه شخصیتی داشته باشه و چه جهان بینی ای

لطفا همین یک کلمه باشین(نمیدونم)خودشونم جر دادن از خانوادت از روابط بین خودت و شوهرت چیزی نگو مخصوصا ...

مرسییی عزیزم 

برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستید♥️🙏

ببخشید اینجوری میگم چون تجربه خودمه:خودتو نخود هر آشی نکن تا ازت درخواست کاری رو نکردن و تا ازت نظری نخواستن نظر نده آخرش همچین سنگ رو یخ میشی که تا مدتها و تا سالها یادت نمیره که چطوری برخورد کردن باهات.‌

صمیمی ابداً نشو فقط رسمی رفتار کن ک احترامت بزارن و اجازه نداشته باشن توی حریم خصوصیت سرک بکشن ..من اونقدر باهاشون صمیمی شدم ک حتئ وقتی خودم نبودم توی اتاق خوابم میرفتن و توی کمد لباسیم سرک میکشیدن ب خودشون اجازه میدادن ب هرکجای اتاق سرک بکشن داخل یخچال کابینت زیر فرش زیرمیز  و توی حیاط خوب میگشتن و انگار بازرسی اومدن هر روز هم کارشون همین بود ریخت و پاش زیاد میکردن  تا بهشون چیزی میگفتم  دلخوری پیش اومد و الانم دوست ندارم دیگه باهاشون صمیمی بشم 

ببین هیچکس از آدم موذی خوشش نمیادا بعدشم موذی بودن ذاتیه

اونا خوششون میاد فکر کن منی که عروس پدر شوهرمم بهم محل نمیده بعد به کارگر برادر شوهرم میگفت یه روز نبودی دلمون تنگ شده برات اونم پیش خودم

برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستید♥️🙏
ببین خیلی سادم نمیخوام اینجور باشم یه جور موذی باشم

خب یعنی اونا با سیاست و موذین پس 

ببین اول ک اصلا رو خودت کار کن هر چی میخوانو به راحتی انجام نده یا بکو مثلا وقت ندارم ک دیگه از این به بعد همه کارا رو دوش تو نباشه بعدم سر سنگین باش همیشه خونشون نرو یا میری مثلا یه سری کارارو انجام بده لزومی نداره همه کارا رو به عهده بگیری 

2706