2733
2764

یا قراره بخرین؟ من صدف و اریا رفتم مانتوها خیلی قدش کوتاهه رو باسنو نمیگیره من میخوام  کتی باشه ... کاشانیم مانتو های خیلی پرکار و شلوع بود . کجا مانتو بگیرم ؟؟؟

سلام گلی

من از آبشاهی دوتا پارچه گرفتم دادم خیاط برام داره کت وشلوار میدوزه

یکی شیری رنگ با شلوار خاکی

یکی هم ترکیب یاسی وسورمه ای وسرخابی با شلوار سورمه ای

الا بذکر الله تطمئن القلوب

آریاکه جنساش مفت نمیرزه 

بروبلوارامامزاده جعفریاطالقانی 

اونجامانتوهای شیکی دارن 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

برای مانتو بری مانتو گلشن فلکه مجاهدین،یا بلوار امامزاده دوطرف خیابون.یا پوشاک تیراژه یا مانتوبهتا کنار شازده فاضل.کفشم بری کفش حامد میرچخماق.یا کفش خاتون همون فلکه مجاهدین کوچه امام خمینی،کفش خاتون...مانتو و شلوار و شومیز بری مجتمع ستاره،ورودی فرخی طبقه همکف،نبش ترمه یک پوشاک النا جین.ی شعبه دیگه اش هم:صفاییه منتظر فرج بعد پیروزی.برای کفش دوباره یزد آزادشهر بین فلکه اول و دوم روبروی کوچه مخابرات فروشگاه بزرگ سید آقا(تنوعش خیلی زیاده) و دوباره تو خیابون کاشانی هم چندتا مانتو فروشیه مثه مانتو طنین و...

سلام گلی من از آبشاهی دوتا پارچه گرفتم دادم خیاط برام داره کت وشلوار میدوزه یکی شیری رنگ با شلوار ...

خوشا بهدحالت من یه کت شلوار دادم خیاط برا یه مراسمی بدوزه بعد ۳ هفتست هنو به پرو نرسونده  بیچاره همش مریضه 🥲

سلام برای مانتو بری مانتو گلشن فلکه مجاهدین،یا بلوار امامزاده دوطرف خیابون.یا پوشاک تیراژه یا مانتو ...

چقدرجابلدی 😂

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
سلام برای مانتو بری مانتو گلشن فلکه مجاهدین،یا بلوار امامزاده دوطرف خیابون.یا پوشاک تیراژه یا مانتو ...

النا جین که توی صفاییه هست نزدیک منه خیلی

چیا داره؟بدرد بخور هست؟

خانمااگه جایی هم واسه چادرمیشناسیدکه قیمتاش خوب باشه بگیدلطفا

خوشا بهدحالت من یه کت شلوار دادم خیاط برا یه مراسمی بدوزه بعد ۳ هفتست هنو به پرو نرسونده  بیچار ...

ای بابا 

من هفته پیش هردو را پرو کردم انشالا همین هفته باید بهم بده 

بعدش برم براشون شال یا روسری بگیرم

خانمااگه جایی هم واسه چادرمیشناسیدکه قیمتاش خوب باشه بگیدلطفا

حجابان و مانتو بهتا

آدرس حجابان:  بلوار امامزاده جعفر(ع)، روبروی خیابون مصلی عتیق، پاساژ فیروزه، فروشگاه حجابان

مانتو بهتا هم کنار شازده فاضله

چادر توی ابشاهی رفتی بگردی؟؟

نه .اصلانمیدونم آبشاهی کجامیشه 😶

حجابان و مانتو بهتا

آدرسشون کجاست؟ 

2706