2752
2734
عنوان

دیگه از دست پسرم کلافه شدم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1074 بازدید | 100 پست
۱۳

الان تو سن بلوغه

پسرا تو این سن خیلی سرکش و پرخاشگر میشن

شاید رفیق ناباب پیدا کرده

نباید مثل بچه ها باهاش رفتار کنی اونجوری بدتر میکنه

حواست از دور بهش باشه و ازادی بهش بده و نزار خرابکاری کنه 

خنثی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شمارونمیدونم

ولی من کارمنددولتی بودم باحقوق بالابخاطربچه هام استعفادادم

پول برای منم عزیزولازم بودولی بچه هام مهمتربودن

باپسرم نشستم۱ماه کارکردم طوری که شدشاگرداول کلاس ودیدباتمرین انجام داده ودرس خونده چقدرررررسرکلاس راحتتره وبعدش راه افتاد

پسرت درسهاش روش تلمبارشده خودش نمیتونه جمعش کنه پس میگه آب که ازسرگذشت چه۱وجب چه۱۰وجب

بیخیال شده

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.

من یک مادرم که پسرم الان شده ۱۶ساله تیزهوشان درس می خونه از پایه هفتم ولی حال دلم خوب نیست دلم تنگ شده براش ،برای وقتی که ابتدایی بود و بازیگوش ،باور می کنی الان که دارم اینو می نویسم گریم گرفته!!قدر این روزا و شیطنت هاش رو بدون یه روزی می رسد که آقا و سر به زیر میشه و تو دلت یک پسر بچه شیطون و پر سر و صدا می خواد که به زور بنشونیش سر درس و مشقاش و اون سرخوش دنبال بازی باشه .این روزا می گذاره و تو....

همه گوییم به تعجیل ظهورش صلوات کاش این جمعه بگوییم به تبریک حضورش صلوات..............اللهم عجل لولیک الفرج
2731
از پدرش حرف شنوی داره؟

ببین مشکل این جاست که ازروز اول خودم مسئولیت همه چیزو به عهده گرفتم باباش بیشتر کارای بیرون روانجام میده البته پشتم هست ولی خودم اجازه ندادم باهاش درگیر بشه متاسفانه

تحصیلات خودتون چیه؟! شاید به خودتون یا پدرش نگاه می کنه و الگو می گیره.

یکی می گفت از یه سنی به بعد(از حدود دوم سوم راهنمایی) به درس پسرش اهمیت نداده چون پسرش باید خودش تصمیم بگیره بخونه اگر نخونه مجبور میشه شغل ضعیف داشته باشه و پسرش هم درس خونده و لیسانس اش رو گرفته.  حالا نمی دونم راهکار مناسبی هست یا نه.

از صبح باشوخی وخنده باهاش شروع کردم  کلا بیخیاله من باید بهش بگم برو حموم من باید بگم تکلیف ان ...

یه دلیلش راحت طلب بار اومدنه  پسر منم همین بود الان ۱۰ سالشه احساس کردم راحت طلب داره میشه از پارسال بهش مسولیت دادم خیلی اولاش سختش بود گارد میگرفت اما الان عادت کرده اما الانم ولش کنم تنبلی میکنه حواسم دورادور بهش هست نمیزارم بیکار باشه راحت طلبی افت نسل جدیده متاسفانه

طبق تجربه خودم هرچی پیگیرتر باشی بچه سردتر  از اقوامم مادر۵کلاس سواد داره متولد۷۳  فقط ب ...

دقیقا همینطوره هرچی بیخیال تر باشی بچه بیشتر مسئولیت پذیر میشه منم خیلی دیدم ولی دلمو چکارکنن دست خودم نیست اینم اگه ولش کنم آب ازآبش تکون نمیخوره 

یک اقوام نزدیک داشتیم همینطور بود این قدر به این بچه گیر دادن و هی مشاور و کلاس و آزمون و..... ایقد استعدادش خوب بود که تو استان استعداد یابی کردن جز نفرات اول بود اما دیپلم ترک تحصیل کرد،،،،،، ولش کن بزار بعد حال خودش باشه

هیچ فقط گوشی موبایل

خب دیگه اینم مقصرش خودتی 

بجای اینکه بیاریش سمت چیزای خوب 

گوشی گرفتی دادی دستش

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂

ولش کن توروخدا

بهش سخت نگیر

مردشور هرچی درسه ببرن

من الان دانشجو دکترام و مثه چی پشیمونم که انقدر به خودم سختی دادم درس خدندم

درس به هیچ دردی نمی‌خوره

اینو از منی که تمام عمرشو درسخونده قبول کن

بذار بره دنبال علاقش