2733
2771

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه منظورم شبا باید بکنه چجوریه

مبالغ بالای ۲۰۰ تومن مستندات میخواد یعنی وقتی میری بانک باید مشخص باشه این مبلغ رو چرا داری جا به جا میکنی . اگر مستندات نداشته باشی روزی ۲۰۰ تومن میتونی ساتنا کنی

انتقال بین بانکی همون شبا هست؟

کارت به کارت سقفش ۱۰میلبونه 

حواله پایا سقفش ۲۰۰میلیونه در دو حواله ۵۰میلبونی با استفاده ازشماره شبا

مبالغ بیشتر تا سقف ۲۰۰میلیون باید بری بانک از۲۰۰میلیون به بالا هم باید سند ارائه بدی 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
مبالغ بالای ۲۰۰ تومن مستندات میخواد یعنی وقتی میری بانک باید مشخص باشه این مبلغ رو چرا داری جا به جا ...

مستندات اش  کجا پیدا کنم  مشتری میخاد بریره حساب شرکت      بهش بگم چه سندی بیاره

پایا چی هست اصلا شبا چبه

یه شماره که با IR شروع میشه و با استفاده از شماره شبا حواله پایا و ساتنا میزنی 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
ساتنا  و پابا   یعنی چی  فرقش با شبا  چیه

ببین میری تو همراه بانک قسمت سپرده بین بانکی یعد شماره شبا طرف رو میزنی بعد پایا رو انتخاب میکنی سقف جاب جایی ۱۰۰ تومن در روز و همون روز در ساعت اداری میشینه

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
2706