2733
2771

من خیاطم خواهر شوهرم و مادرشوهرم سالی کلی پارچه میگیرن میارن من براشون میدوزم منم بچه کوچیک دارم دخترم دو سالشه

تو خونه شخصی دوزی میکنم.

اینام هر چی دارن میارن من میدوزم اصلا نه یه کلمه تعارف کنن نه هیچی همینحوری مفتی براشون میدوزم یه بار دو بارم نیس بگم عب نداره خسته شدم بقران چجوری بهش بفهمونم باید پول کارایی که میدوزمو بدهمن حتی واسه ابجیمم چیزی بدوزم پولشو بهم میده با اینکه اکثرا از بیرون لباس میگیره زیاد پارچه نمیده بدوزم ولی همون سالی یه بارم یه چی بدوزم براش پولشو میدهولی مادرشوهرم خیاطی زیاد میاره اصلا یه تعلرفم نمیکنه خسته شدم دیگه اه

1 تیر ماه 1400 دقیقا روز تولد امام رضا بیبی چکم مثبت شد میترسیدم بیبی چک بزنم میترسیدم منفی بشه دیگه از حرفا و زخم زبونای شوهرم خسته شده بودم یه بار تو دعوا شوهرم بهم گفت امیدوارم نازا باشی تا من یه دلیل محکم واسه طلاق دادنت داشته باشم خیلی دلم شکست خدا جواب دل شکستمو داد...روز ولادت اقام یه حمد و سوره خوندم یکم با اقا درد و دل کردم گفتم اقا جون امروز تولدته این حمد و سوره کادوی من به شما،توام امروز بمن یه عیدی بده بیبی چکم مثبت شه و شد من نی نیمو از اقا کادو گرفتم😍😍                                                مامان مهربونم بیشتر از ده ساله که از پیشم رفتی خیلی دلتنگتم داغونم کردی🖤🖤

همون ازخواهرت میگیری نمیاره 

ازایناهم میگرفتی نمیاووردن😁😂🤣🤣🤣🤣

کی ازخیاط مفت بدش میاد

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چند باری بگو وقت ندارن سرم خیلی شلوغه  بگو با اینکه دستمزدم بالا رفته مشتری دارم همچنان  یه جورایی متوجه بشن ک  باید بابت زحماتت تشکر کنن و  مبلغی رو پرداخت کنن  😑

غیر مستقیم بگو از این ب بعد واقعا خسته میشم با بچه مفتی کار کنم دوست و اشناهم همش پارچه میارن  از این ب بعد میخام پولشو بگیرم وگرنه قبول نمیکنم خودشون میفهمن

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

این فعه اورد بچت رو بزار پیشش یا ندوز تا چند هفته هر بار پرسید بگو بچه مریضه نمیزاره پای چرخ بشینم

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه

یه مدت چرخ تو جمع کن بگو گردن درد گرفتم دیگه خیاطی نمیکنم یکمم شباش جلو شوهرت بگو خیلی گردنم درد میکنه ماساژ بده بعد این حرف و به مادرشوهرت بزن شماره یکی از دوستای خیاط تو بده بگو کارش درسته بهشون مزه کرده لباس مفت

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706