2733
2771

من اکثر خوابهارو میتونم تعبیر کنم 

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی دیدی

خاب دیدم چادر سفید گلدار هست 

ب ی خانوم‌ ک متاهله میدنش میگه نمیخام 

بده ب فلانی 

منو میگ 

بعد ب من میگه این چادرو سر عقدت سر کن

اون چادرم سفیده بیشتر شبیه چادر عقده...

ی لوکشین برا خدا بفرستید شاید ایرانو گم کرده!:)💔
من خواب دیدم پدرم که فوت کرده یه عالمه گل برام آورده منم آنها را دادم به مدیر مدرسمون برای جشن چیدن ...

پدرت کمکت میکنه در آینده دختر خیلی موفقی بشی

و این پیغامو برات داره درسته تو این دنیاکنارت نیست ولی در دنیای دیگه مواظبته

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
خاب دیدم چادر سفید گلدار هست  ب ی خانوم‌ ک متاهله میدنش میگه نمیخام  بده ب فلانی  ...

به این زودی ازدواج میکنی انشالله

2706