2733
2764

عزیزم من مجردم جات نیستم که خیلی عمیق درکت کنم

شاید ازحرفامم اینو برداشت کنی ک دارم شعارمیدم ولی میتونه حقیقت باشه

اینکه دوس داری بچه دارشی خوبه

ولی نبودش ب معنی زندگی نکردن و ناامیدشدن از همه چیزت نیست

درواقع ما بدنیا نیومدیم برا بچه دارشدن وازدواج و...

این خواسته ها،غریزیه و هممون یچیزایی دوس داریم داشته باشیم

پس باید ازداشته هامون لذت ببریم اول خودمونو اولویت زندگیمون قراربدیم هرررکاری حالمونوخوب میکنه و ته دلمون راضیه رو واسه خودمون انجام بدیم ، این میشه زندگی کردن

وگرنه نداشتن بچه ب معنی زندگی نکردن نیس چه بسا کسایی هستن ک از یچه داری مینالن و دوس دارن مجرد و راحت باشن

وقتی خوشبختیمونو به عوامل بیرونی مثل ازدواج ،بچه و... گره بزنیم

حتی اگه بهشون برسیم هم باز احساس رضایت نمیکنیم فقط اوایلش ذوق داریم

چون یادنگرفتیم از درون حالمونوخوب کنیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخته

دختر داییم بعد ده سال یه دختر خدا بهش داد باز دوباره حامله نمیشد تا هشت سال بعد که دوقلو دختر و پسر اورد.

یه دکتر خوب و سرشناس گیر بیار برو پی درمان و ناامید نباش .

منم میرم انشاالله که خدا دامن همه ما منتظرارو با اولاد سالم و صالح سبز کنه

قطعا داره خودم به چشم هزاران بار دیدم حتی گاهی میگم چه خوبه ندارم تحمل مریضیش مشکلاتش ترس آیندشو ندا ...

از رحم اجاره ای استفاده کنید

یکی از اقوام ما وقتی فهمید رحم خودش دیگه امیدی بهش نیست دیگه صبر نکرد و رفت سراغ رحم اجاره ای

الانم یه دختر ناز و شیرین داره که کپی خودشه و از همه ی بچه ها خوش سروزبون تره

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

گلم روحیه داشته باش خاله ام ۴۶ سالشه و بچه دار نشدند...اما خداروشکر خیلی حالش خوبه یکسره میره کلاس و ...علاقه داره ب کربلا و جاهای زیارتی یکسره میره کلی دوست خوب داده خلاصه اصن یادش نیست بچه...دیگه خواست خدا هر چی باشه..

البته بحق این ماه شعبان که خدا بهت نی نی سالم و صالح بده

ب امید رسیدن ب هدفم.  

[QUOTE=330720719]سلام پخش و خوندن قرآن  سوره بقره و سایر سوره های قرآن برای من که خیلی خوب بوده خیلی از مریضی ها ...[/QUOTE

یادمه مجرد بودم و شوهرم میومد خواستگاری 

فاصلع ی خواستگاری اول تا عقد 5 الی 6ماه طول کشید

هی هر سری میومدن تموم کنن باز میفتاد واسع ماه بعد یعنی همه چیزززز وقفه میوفتاد دقیقه 90

رفتم پیش دعانویس

بهم گفت بختتو بستن و دقیقا هم بهم فهموند کییی و گقت رو دستبند مسی دعاتو نوشتن

و فهمیدم کار کیییی بوده طرفو شناختم و دقیقا بهم گفت همزاد داری اخرین مسافرتی که رفتی تنهایی یه خطر از پیش گوشت رفت

گقتم اره

با دختر عمم میخواستیم بریم تو دره

گفت خیلی جاها بهت الهام میشه ولی همزادت خوبه خیلیییی بهت کمک میکنه و مهم تر اینکه گفت خواهرت دعا داره و اثر اون دعا روی تو اومده نه خواهرت

خلاصه بهم راهکارایی داد و منم انجامش دادم

و الان 8ساله متاهلم

دختر دایی من بعد ۲۰ سال به دنیا اومد (۴ تا کاشتن همین یکی موند)

یا یکی دیگه از اقوام بچه دار نمیشدن رفتن یه دختر به فرزندخواندگی قبول کردن و خدا چندسال بعدش بهشون بچه داد 

نا امید نباش❤❤

ن من بعد چن سال تلاش بی وققه از همه چیم زدم چن بار ای یو ای و ای وی اف اینا آخرش امسال ای وی افم مثب ...

وای وااای چرا با بچه شیمی نکردی من  حاملگی شیمی کردم اصلا شیمی از بندناف عبور نمیکنه چرا کورتاز کردی عززززززیزم ...... تو رو خدا اینو به همه بگین تو بارداری میشه شیمی کرد تو بارداری شیمی مشکلی نداره بچه من الان دوسال و نیم داره ........... خداروشکر که نذاشتم منو کورتاز کنن بعد هفت سال با ای وی اف منم حامله شده بودم به دکتر گفتم قرار بچم بمیره منم بمیرم بهتره ...... عزیزدلم ان شالله دوباره بچه دار میشی نترس

نمیدونم اینو میخونی یا نه  دکتر رضا نصر  مرکز مام تهران  بروووووووووو ...

دوستم مشکل از شوهرشه و دکترا گفتن امیدی نیست 

به نظرتون این دکتر میتونه درمان کنه

درخت از ریشه آب میخوره🌳🌴                                        انسان از قلبش❤️❤️
2706