2733
2771
عنوان

تو دلدادگان یه گاف بزرگ دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 113050 بازدید | 1392 پست
یه چیز دیگه توی فصل دو نادر وقتی بار اول فرزانه رو تو قنادی میبینه و حرف میزنن میگه من همه خانوادمو ...

توی یک قسمت دیگه میگه من کل خانوادمو از دست دادم فقط یک داداشم مونده برام

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
بیا یه گاف بزرگتر برات بگم اینکه چیزی نیست  تویه فصل دوم وقتی خونه ی نادر و فرزانه آتیش گرف ...

آخه نادر تو زندان خودشو با یه اسم جعلی معرفی میکنه که شناسایی نشه موقع فرار هم گلوله میخوره می میره با همون اسم خاکش میکنن اینو پدر هاتف سر قبر نادر به فرزانه میگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂امیر پسر فرزانه اس نکنه اولین باره داری میبینی سریالو ؟ امیر همون سهیل پسر فرزانه اس خونه آتیش گرفت نجاتش دادن

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
فک کردن یکیش افسانه اس یکیش پسرشونه چون جزقاله شدن معلوم‌نبود هیکل مالِ کیه،نادر هم افتاد زندان که ...

نه اتفاقا فکر کردن دوتا جنازه مال فرزانه و نادر هست چون موقع دفن اسم نادر و فرزانه رو زدن بعدم درسته جنازه ها سوخته بودن ولی دیگه مشخصه استخونایی که به جا مونده مال ادم نزدیک دومتره و سی ساله هست یا بچه یگ متری و یا کمتر😑

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
اره ولی تجربه ثابت کرده فیلم هر چی فصل های بعدیش ساخته شه بی محتوا تر و شوخی هاش بی نمک تر😐😂😂😂

اره دیگه کلا هرچیزی کش پیدا کنه شورش در میاد 

یه خسته یه دل💔شکسته از همه .
😂😂😂😂امیر پسر فرزانه اس نکنه اولین باره داری میبینی سریالو ؟ امیر همون سهیل پسر فرزانه اس خونه آت ...

یعنی در واقع خانواده ها بچه هاشون جا به جا شده این با دزدی اون یکی با نجات از آتیش

و در واقع خواهر و برادر نیستن و بعد با هم ازدواج میکنن

⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩و خدایی که به شدت کافیست....⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
مرضیه رو فرستادن خرمشهر برای معلمی مگه میشه همچین چیزی  دیگه نهایت بره روستای اطراف شهر خودش

مرضیه به خواست خودش رفت فکر کنم

یعنی در واقع خانواده ها بچه هاشون جا به جا شده این با دزدی اون یکی با نجات از آتیش و در واقع خوا ...

اوهوم آخرش هم که تهیه کننده پول پانته آ بهرامو نداد نیمه نصفه سر هم آوردن داستانو

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

فک کنم از همون سال مالک برای اینکه امیر رو‌مثل بچه خودش بدونه براش شناسنامه جدید گرفته با سال تولد جدید

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداریم نیست🥺بچه ام تو ۶ هفته پر کشید...دلم نیومد تیکرمو بردارم...🥺😭
گفتن که خودشو توی زندان حمید سهیلی معرفی کرده ولی اگه پلیس نشناختش پس چرا دستگیرش کرد    

چون داشت فرار میکرد گرفتنش. دلیل اینکه گرفتنش برای این بود ک از ایست بازرسی فرار کرد و واینستاد

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
سوتی های این سریال تموم شدنی نیست  چون ساخته ی منوچهر هادی بشدت آبکیه همه کاراش اسی منم مث ت ...

پوست شیر با اینکه چند لول از سریالای ایرانی بالاتر بود ولی کلی سوتی داشت🥴

ایران خانوم قشنگمون با همه قومیتا و مذاهبشه که رنگی و قشنگه🪷🌺❤️‍🔥پس تویی که کامنت یا تاپیک ضدقومیتی و ضدمذهبی میذاری خیلی خطرناکی ،باید به بدترین شکل باهات برخورد بشه،چون نه تنها شعور نداری بلکه یه کتاب تاریخ هم دستت نگرفتی که بدونی گوشه به گوشه ایران چه تاریخ و ابهتی داره ،پس اگه با خاک یکسانت کردم لایقته🤢
چرا باید سال تولد رو عوض کنن اسم رو به خاطر این که پسر مالک بشه عوض کردن چه لزومی داره که سنشم هوش ک ...

احتمالا برای اینکه با ناریخ ازدواجشون سازگاری داشته بعد از طرفی هم شاید میخواستن با تاریخ تولد بهار سازگار باشه که بعدا اگر فهمیدن مثلا اینا بچه ای به اسم بهار داشتن خود این پسره مثلا نگه چطور میشه که اون موقع که من تازه به وجود اومدم و تو شکم جنابعالی بودم هنوز تو و بابا ازدواج نکرده بودید بعدشم که یه دختر داشتید که گم شده چجوریه که هم زمان هم منو داشتید هم اونو چیزی دیگه به ذهنم نمی‌رسه مگر اینکه اینجوری باشه منم ذهنم چند وقت برای این سوال درگیر بود

2706