2752
2734

بچه ها ما خیلی باهم راحت هستیم  اون  خوبي زیاد بهم کرده منم همين طور اما اون مثلا خریدش اینجوری میره سه دست لباس سیصد تومنی میگیره پلاستیک من میرم لباس میگیرم ۱۳۰۰  طبیعی ک اون از من لباس متنوع تر بپوشه  اون روز بحث لباس بود برگشت گفت  توام لباس بخر دیگه ما فلانی و  مسخره میکردیم تو بدتر از اون شدی  منم گفتم حرف زدنشو ببین چی میگی برگشت پرو پرو گفت راست میگم دیگه  منم هیچی نگفتم از اون روز ازش متنفر شدم هردقیقه م زنگ میزنه بهم  حالم ازش بهم میخوره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ب منم دیروز بهم گفتن قیافه افتادی لباس نو بپوش فلان کن ولی من پول ندارم بخدا مگ آدم دوست ندارع لباس ...

بقرآن حرف دل منو زدی فقط میگم هرکس منو مسخره میکنه خدا از زندگي منم بهش بده

بقرآن حرف دل منو زدی فقط میگم هرکس منو مسخره میکنه خدا از زندگي منم بهش بده

دلم شکست شلوارم پاره شده دوختم بخدا ندارم بخرم مریض هم هستم تابیک قبل بخون نوشتم چیکار کنم بشه پول در بیارم ولی کسی جواب نداد دیروز قسم خوردم با همه قط رابطه کنم

بعضیا هیچ درکی از نداری ندارن متاسفانه فقط کاش حالا که نمیفهمن دهنشونم ببندن

بخدا تا حالا دلم نیومده ب ینفر بی پولیشو بدبختیشو بکوبم سرش  جدیدا ادما خیلی قشنگ دل میشکونن من زیاد ناراحت نشدم لین طرف من اصلا عقل نداره 

2706