2752
2734

فک کنم تپ هفت روز گذشته پاک شده هاست

اون که بهم یجوری قول داد دیکه اون فیلما رو نمیبینم عین چشام اعتماد کردم 

خدا بکشه منو 

تو این دنیا همه چی سمه فقط دوز مصرفش فرق داره!👌🏻

نوشته بیش از ۱۸ سایت 

نه اینکه سایت های مثبت ۱۸ 

😐😐😐😐

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نوشته بیش از ۱۸ سایت  نه اینکه سایت های مثبت ۱۸  😐😐😐😐

😐👍🏻

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدوارم نی نی ها                                                       سلامت روح و روان                                                               و جسم و قلب داشته باشن👼🏼
2731

گفته بیش از ۱۸ سایت باز شده نگفته سایتای مثبت هیجده که

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود

خوب تو هفت روز گذشته بیشتر از 18سایت باز کرده شوهرت

کجا نوشته مثبت هجده بودن یا نه؟

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.