2733
2734

خواهرم یک خواستگار داره

از هر نظر که بگید عالیه ، هشت ساله متارکه کرده از خانم اولش و یک پسر چهارده ساله داره که با خودش زندگی می‌کنه 

البته قرار نیست با خواهر من زندگی کنه ، خواهر منو میبره یک منطقه دورتر و پسرش میمونه خونه پدربزرگش

ما روی این آقا نظرمون خیلی مثبته ، از نظر شخصیتی ، از نظر اجتماعی و مالی فوق‌العاده خوبه و تا الان تونسته تو دل خواهرم جا باز کنه و همچنین نظر خانوادمونو جلب کنه ، 

فقط تنها نگرانی ما پسرشه ، خواهرم خیلی زیاد باگذشت و مهربونه و من می‌دونم با هر بچه ای سازش و محبت داره و مطمئنم حکم مادر واقعیش میشه ، خواهرم هم ازدواج دومشه و ده ساله جدا شده ولی بچه نداره، همه میدونیم بچه تا آخر با ماست ، و اولویت هر پدر مادریه

توقع نداریم بچه رو کنار بزاره ، توقع نداریم که محبتشو کم کنه ، ما واقعا جایگاه یک بچه‌رو میدونیم چیه ، و حتی خواهرم بابت یک شام که رفته بودن بیرون عذاب وجدان گرفته بود که بچه نبوده و حقش ضایع شده ، تا این حد .....

ولی احتمالات رو باید در نظر گرفت ،. 

میخواستم اگر کسی تجربه مشابه داره یا اطلاعاتی داره به ما بگه ،

پیشاپیش ممنونم

آقا چهل سالشه خواهرم سی و پنج سال 

هر دو شاغلن و موقعیت خوب کاری و تحصیلی دارن و سالم زندگی کردن و جزو خوش نامهای محل کار و زندگی هستن 

همه چی خوبه ، همه چی بیشتر از خوبه

فقط دلشوره بابت بچه ، اینکه سن بلوغه نباید تنها بمونه ، اونم با یک پدربزرگ هشتاد ساله ، گویا مادرشو اصلا دوست نداره و به سختی به دیدارش میره، مادربزرگش فوت کرده ، عمه هاش دورن ،و عملا غیر پدرش کسی رو نداره ، هنوز با خواهرم ملاقات نداشتن و صحبت نکردن و نظرش رو هنوز در مورد ازدواج پدرش نمی‌دونیم ولی پدرش اعلام کرده که پسرم خوشحاله و استقبال کرده، ...‌.

مرسی که توجه میکنید ، حتی یکی دو جمله نظرتون برای ما مهمه

قربون همه دوستانم 

با این توضیحاتی که دادی .اوکی هست همه چی.پسره هم بزرگه .خوبه 

خانم هستم .مشاور طب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و زیبایی وپوست ومو وتناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الاهی که هر چی خیر براشون اتفاق بیفته ولی گلم همه که مثل هم نیستن اگه خواهرت براش مثه یه دوست باشه همه چی اوکی باش راه بیاد دل بچه رو نسوزونه فکر کنه بچه خودشه اینجوری اون پسر بچه هم علاقش به خواهرتون بیشتر میشه 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2731
با این توضیحاتی که دادی .اوکی هست همه چی.پسره هم بزرگه .خوبه 

درسته همه چی به نظر خوبه

اما همیشه یک مسائل زیرین و ناشناخته ای پیدا میشه

دنبال همونا هستیم که پیدا کنیم ، که از اول حل کنیم

به نظرتون سوال خاصی باید بپرسه خواهرم ؟

چی کار کنیم که بعدا مشکلی نشه

مرسی که جواب دادید ، 

دیگه خواهر شما میتونه قبول نکنه  بچشه گناه داره تنها با ی پیر مرد زندگی کنه

درسته 

ولی انقد موقعیت خوبیه که خیلی تصمیم سختی شده 

تنهایی فقط برازنده خداست 

ما هم از تنهایی اون طفلک دلشوره داریم 

کاش راهی بود که میشد زوایای پنهان رو کشف کنیم و بتونیم حلش کنیم 

ممنون بابت نظرتون

درسته همه چی به نظر خوبه اما همیشه یک مسائل زیرین و ناشناخته ای پیدا میشه دنبال همونا هستیم که پید ...

اینکه خواهرت بایداختمال بده بعدعروسیش ممکنه پدره پسرشو بیاره باشون زندگی کنه.امادگی همیچیو داشته باشه.

اینکه چیزی بایدبه اسم خواهرت بزنه.ماشینی .دونگ خونه ایی.چون بچه داره

خانم هستم .مشاور طب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و زیبایی وپوست ومو وتناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 
به نظرم همه جوره مناسب همدیگه هستن ولی بازم خواهرتون و حتی خانواده خودتون باید با بچه ملاقات داشته ب ...

دقیقا

باید با بچه طرح ملاقات رو بریزیم

به نظرت چه سوالاتی لازمه ازش بپرسه که کمی متوجه نظرش بشه ؟

تا بتونه حسن نیتشو نشون بده؟

اینکه خواهرت بایداختمال بده بعدعروسیش ممکنه پدره پسرشو بیاره باشون زندگی کنه.امادگی همیچیو داشته باش ...

خواهرم مشکلی با حضور بچه نداره

همین الآنم بیشتر از هر چیزی به فکر اون بچه اس

ولی میدونید که بچه ها چقدر حساسن

ممکنه تا سالها اعتمادی از طرفش دریافت نشه 

خیلی موضوع سختیه

همین آمادگی همه چیو داشته باشه مساله شده

مثلا آمادگی چی رو؟

میتونی ریشه ای تر بگی منظورتو؟

خواهرم مشکلی با حضور بچه نداره همین الآنم بیشتر از هر چیزی به فکر اون بچه اس ولی میدونید که بچه ها ...

امادگی اینکه بچه ممکنه اوایل اونو به عنوان زن پدریامادر قبول نکنه وبداخلاقی باخواهرت داشته باشه.ویااینکه پیش پدرش ازخواهرت ایرادبگیره و میونه شونو بهم بزنه.