2752
2734

واقعا نمیدونم باید چیکار کنم ، معدم تیر میکشه یاد حرفاشون میفتم بدتر میشم، نفسم بالا نمیاد. 

خسته شدم انقد بالا آوردم.

هیچ دردی بدتر از این نیست واقعا هیچی

حَسبی الله💫🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا بهت صبر بده. لعنت بهشون لعنت به اون زن 

تو رو امام حسین امضامو بخون. من همیشه فکرمیکنم اگه بمیرم کی برام فاتحه میده کی صلوات می‌فرسته تو رو خدا هر وقت اسممو دیدی صلوات بفرست منم میفرستم برات. کارت اهدا عضو دارم ولی هیچکس نمیدونه. خدایا پاکم کن بعد خاکم کن

عزیزم هیچی مهمتر از خودت و سلامتی نیس بقرآن قسم شعار نمیدم با این حال فقط و فقط به خودت ضربه میزنی ضرر می‌کنی 

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘

چرا توی اون خونه موندی؟؟؟؟

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2706