2752
2734
وای آنقدر دلم می‌خواد این کارو کنم اما چون خودمم کار میکنم و پولم وسطه میگم از کیسه خودم میره ! خرج ...

نهههه این کار نکن اگر تو اوج عصبانیت با خورده شکسته ها بلایی سرت میاره بدبخت میشی 

سکوت کن و وقتی آروم شد ازش بخواه بخره

خودت بودن جسارت می خواهد و من خیلی جسورم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تو این گرونی مجبورش کن یکی بخره بزاره سر جایش توبه کنه

خودمم شاغلم و پولامون رو میاریم وسط

حالا قرار بود به مناسبتی براش ۸ میلیون گوشی بخریم بنظرتون از اون مبلغ کم کنم بی خیال خرید گوشی بشم براش

از طرفی هم گوشی لازمه

واقعا موندم چه کنم 

وای آنقدر دلم می‌خواد این کارو کنم اما چون خودمم کار میکنم و پولم وسطه میگم از کیسه خودم میره ! خرج ...

نه اصلا مهم نباشه برات

توام اون روی وحشی خودتو نشون بده بعدم بگو به درک که شکست 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
خودمم شاغلم و پولامون رو میاریم وسط حالا قرار بود به مناسبتی براش ۸ میلیون گوشی بخریم بنظرتون از او ...

ول کن بابا گوشی چیه

خبری از گوشی اینا نیست

می خواد ؟

خودش بخره 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
لابد جهاز و وسایلی که تو دوست داری رو میشکنه🤦‍♀️

آره چیزایی که من دوس دارم

یه سری یه گلدون افوربیا خریدم انقد ذوقشو داشتم ، وقتی دعوامون شد سریع به اون آسیب زد 

میله پرده انداخت روش

بعدش که آروم شد چی میشه ؟ باید دو برابرش رو ازش بگیری پول خرج کنه دردش بگیره شاید متوقف شد&nbs ...

میگه معذرت میخوام حق با توئه و … یه سری حرفای کلیشه ای و تکراری 

خودمم شاغلم و پولامون رو میاریم وسط حالا قرار بود به مناسبتی براش ۸ میلیون گوشی بخریم بنظرتون از او ...

برو از رو اون پول اینه رو بخر بقیه اش رو بده بگو باید صبرکنی تا دوباره پول جمع بشه

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
همسرم من یبار اینکارو کرد وسیله پرت کرد این ور اونور من جوری خودمو کوبیدم به دیوار و چکش برداشتم برم ...

امروز همسر منم ول کن نبود اول گردنبدم رو پاره کرد بعد آینه رو شکست بعد رفت سراغ پتوها که دیگه من با حالت عصبانی بلند شدم حمله ور شدم طرفش دیگه بس کرد !

وگرنه همینجوری داشت ادامه میداد

ول کن بابا گوشی چیه خبری از گوشی اینا نیست می خواد ؟ خودش بخره 

پولای هردومون که کار میکنیم وسطه از اونها قسط هامون رو میدیم و خرید خونه و …

حالا این ماه میخواستیم یه قسمتی از بودجه امون رو براش گوشی بخریم و منم دندونم رو درست کنم

که امروز این کارارو کرده

برو از رو اون پول اینه رو بخر بقیه اش رو بده بگو باید صبرکنی تا دوباره پول جمع بشه

درسته فکر کنم بهترین راه همین باشه چاره ای نیست 

ولی مطمئنم اگر بخوام این کارو کنم بهم میگه داری لجبازی میکنی و حالا من یه کاری کردم کینه شتری هستی و همه اش میخوای تلافی کنی

درسته فکر کنم بهترین راه همین باشه چاره ای نیست  ولی مطمئنم اگر بخوام این کارو کنم بهم میگه دا ...

بگو باید بفهمی که اشتباه تاوان داره و خیلی محکم بگو ۴من از این کاررا متنفرن ،صدبار هم بشکنی نمیتونی من رو تحت فشار بزاری اگر اب از سرم بگذره ،مطمئن باش از تو بدتر میشم ،دفع دیگه که خواستی بشکنی به این حرفا فکر کن

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
2706