2733
2734
شانسه اون وقت ما چشم دیدنمونا ندارن

🤣😂😂ی بار سوغات میوه از ی شهری اوردن 

آقا مامانم برداشت همه انداخت تو کیسه ببره بده زن داداشم

😳😳😳

منم گفتم مامان حالت خوبه ..خالیش کردم 😂همون اندازه خودش دادم 

مثلا همش صدام می‌کنه ک فلان کارو کن . سفره بنداز و ...

توام همون لحظه خواهر شوهرو صدا کن و بگو عزیزم بشقابارو تو بیار ، بیا این لیوانارم ببر ، از اون طرف به شوهرتم بگو ، خلاصه همه رو بکشون آشپزخونه😂😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
اره ولی این از فی خالدون  پارس😂😂😂  ببین چطوره میان کاراشو میکنند

خوبه که کاراشو انجام میدن😂😂😂 حالا برا ما باید بریم مهموناشونم پذیرایی کنیم ، مارو شامشونم بدیم😑😑😑 اینجوری خوبه؟

😂😂 بیا  بعضیا از این مامانا هم کتک میخوان😁🚶

بقرآن عصبی شدم خواستم مامانمو خفه کنم..گفتم این زنکیه کم پشت سرت میگه ..غیبت خانوادخ مارو همه جا میکنه

همه هم میگن حیف ازین مادر شوعر ک تو داری قدر نمیدونی 

ولی زن داداشم اصلن براش مهم نیس فقط تیغ میزنه غیبت میکنه ..البته مامانمم سادس😕

عروس تو قوم شوهر نیروی کار محسوب میشه  هیچی باید انجام بدید شما ارجع تر از دختر خودش هستی و وظ ...

خدای من شاهده من دوازده ساله عروسم میرم خونه اشون نه میزارن ظرف بشورم نه جارو کنم تا میرم تو آشپزخونه پدرشوهرم میگه کجا رفتی بیا بشین حرف بزنیم.چند باری خواهرشوهرم نبوده به زور التماس که بزار من غذا رو بپزم مادرشوهرم رفت نشست بازم میگفت بزار بیام کمکت دست تنهایی اخه.حالا خانوم مسن ۷۰ ساله قدیمی.

همون قدر باش که هستن برات💛💚💜🩵🩶🧡💙
خدای من شاهده من دوازده ساله عروسم میرم خونه اشون نه میزارن ظرف بشورم نه جارو کنم تا میرم تو آشپزخون ...

نمیدنم فامیل شوهز من ک برعکسن و همیشه ازم کار میخوان 

حتی خونه خواهرشوهرا میشینن منو بلند میکنن .ظرفا ک کلا ب عهده منه همه جا .راضیم ازاین ک کمک میدم ولی 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موقع بحث ریپلای نمیخونم دیگه🤣😘🖐
خدای من شاهده من دوازده ساله عروسم میرم خونه اشون نه میزارن ظرف بشورم نه جارو کنم تا میرم تو آشپزخون ...

من تا چند وقت پیش که میرفتم تازه باید غذا میزاشتم براشون انگار طلبکار بودن از من 

تازه غذای که اونا میخواستن بچه‌های من نمی‌خوردند 

بعدش ساعت یازده میومدن دوباره خونه غذا درست میکردم برای بچهام 

منم گفتم مگه من دلم درد می‌کنه ی غذا درست میکنم دور هم میخوریم 

الان ماه تا ماه نمی‌رم اگر فقط یکساعت بریم بشنیم و بیایم

نمیدنم فامیل شوهز من ک برعکسن و همیشه ازم کار میخوان  حتی خونه خواهرشوهرا میشینن منو بلند میکن ...

راضی نباش این جماعت اگر ی روز طبق میلشون نباشی کاری باهات میکنند انگار ضد پشت غریبه

2706