2752
2734
عنوان

خدا هیچ مادری با بچش امتحان نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 36 پست
❤️فداتشم . الهی آمین

انشاالله خوش خبر باشی❤️ بیای بگی دخترم شفا پیدا کرد 🥲

ما هم یه کوچولوی مریض داریم درکت میکنم! البته بچه خواهرمه ولی خب همه مون دوسش داریم

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشاالله خوش خبر باشی❤️ بیای بگی دخترم شفا پیدا کرد 🥲 ما هم یه کوچولوی مریض داریم درکت میکنم! البت ...

الهی آمین .خدا همه بچه هارو شفا بده .

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
سلام  ۳ تا سفره رقیه ب دل بگیر  ۲ تاش رو برگزار کن یه دونش  رو  گرویی بذار&nbs ...

سلام حتما عزیزم 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
گلم براش دعا کردم انشاالله سال دیگه عید با پاهای خودش پا به پات بیاد واسه خرید های عید یه کالسکه ب ...

فداتشم انشالله . خدا خیرتون بده 

کالسکه خودم نمیخرم میگم بزار بفهمه راه بره .چون چندبار گفتم کمرم درد گرفت باید خودت راه بری 

الهی آمین .خدا همه بچه هارو شفا بده .

انشاالله

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘