2752
2734
عنوان

فهمیدم سه ماهه حامله م😮😮

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 31 پست
😂😂😂ای بابا بدشدک

اوهوم😐🥲الان شش هفته ام از ترس نه بهداشت رفتم نه دکتر سعی میکنم کمتر بهش فکر کنم استرس نگیرم ...اخه هم میری بهداشت دیگه ولت نمیکنن همش ازمایش و سونو و مراقبت هر دفعه با کلی نگرانی میگذره

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب مگه زمان پریودت را حساب نمیکردی؟

پریودام ده روز تاخیر دارن همیشه به هم ریخته ...ماه پیش یه هفته پریود بصورت لکه بینی داشتم سه تا تست زدم منفی بود فکر کردم عفونت کیست یا توده ای ...بعد از هیفده روز پریود نشدن رفتم آمپول بنویسه پریود شم یه سونو نوشت اول رفتم دیدم حامله م 

سه روز پیش هم تستم منفی بود 

بیبی چک با من مشکل داشته کلا 

وای چقدر دوس داشتم اینمدلی بفهمم یک سوم بارداری ام تموم شده باشه😍🥰

انشالله پیش بیاد به شوک عجیب ولی شیرین داره الان همش خندم میاد نمی‌دونم چرا....تازه انقد حرکات آکروباتیک زدم برا خونه تکونی فک کنم ورزشکار بشه 

2731
مبارک عزیزم چقد خوب به دل خوش به دنیا بیاد چقد خوبه آدم تا ۷ ماه بره بعد بفهمه بارداره

خیلی ممنون عزیزم ...تا هفت امکانش نیست دیگه منم خدایی بیبی چکام چهار بار منفی شدن لعنتی ها....همون لکه بینی ها منو به شک برای کیست انداخت 

انشالله پیش بیاد به شوک عجیب ولی شیرین داره الان همش خندم میاد نمی‌دونم چرا....تازه انقد حرکات آکروب ...

ایول بابا😂ضمنا جنسیت رو بهت نگفت .فکر یهو بری سونو بیخبر از عالم بهت بگن دخترت یا پسرت ۱۳ هفته و‌چنددروزه😁😁

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوهوم😐🥲الان شش هفته ام از ترس نه بهداشت رفتم نه دکتر سعی میکنم کمتر بهش فکر کنم استرس نگیرم ...اخه ...

بعضیاش لازمه واقعا...خیلیاش هم نه...ایشالا به سلامتی بگذره برات به بارداری شیرین داشته باشی...ماله من که یک سومش رفته

هییییچ....فقط یکم هوس چیپس سرکه ای ....اونم چون شکمو ام فک نمی‌کردم ویار باشه .... خوش حامله ام&nbs ...

بابا شما زایمان کن فقط خداوکیلی 

دو تا کمه 

۶ تا بیار🤐🤐🤐🤐

من داغون شدم با سومی😪😪😪😪 از هفته ۸

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
ایول بابا😂ضمنا جنسیت رو بهت نگفت .فکر یهو بری سونو بیخبر از عالم بهت بگن دخترت یا پسرت ۱۳ هفته و‌چن ...

نه نگفت...۱۳ هفته معلوم میشه؟ دخترمو ۱۸ هفته بهم گفتن ...فردا میرم دکتر سونو ان  تی بنویسه برام ایشالا اونجا معلوم سه 

2706