2733
2734

سلام 

من اندومتریوز دارم تو یکی از تخمدان ها

ذخیره تخمدانم ۶.۸ هست پلی کیستیک ندارم 

بارداری اول ۱۲ سال پیش ناخواسته بود و دوقلو شدن خدا رو شکر

خرداد شروع کردم به خوردن قرص وروژست سه ماه پیش قطع کردم بعد ۶ ماه مصرف

دو ماهه اقدام کردم و باردار نشدم

ترشحات واژن خیلی کمه حتی تو تخمک گذاری

نمیدونم اثر داروئه یا نه احساس میکنم تخمک گذاری ندارم

بنظرتون چقدر طول میکشه بدنم شروع کنه به تخمک گذاری؟

سلام پخش و خوندن قرآن  سوره بقره و سایر سوره های قرآن برای من که خیلی خوب بوده خیلی از مریضی ها و دردهای که ناشی از سحر و چشم و جن بوده با پخش قرآن خوب شده من یک پیرزن جادوگر چشم زن در اطرافمه‌ که از هیچ سحر و چشم زخم برای نابودی من خودداری نمیکنه و من با پخش قرآن تا امروز تونستم خیلی از شرهاش رو خنثی کنم خیلی از دخترها بدلیل سحر یا چشم زخم یا جن عاشق و دلایل دیگر شرایط ازداوجشون جور نمیشه یا خواستگار نمیاد یا میاد و الکی بهم میخوره که با خواندن و پخش قرآن میتونند سحرو جن رو نابود کنند و ازدواج موفقی داشته باشند فقط برای کسانی که پخش و خواندن  قرآن باعث آزارشون‌ میشه یا خودشون یا یکی از اعضای خانوادشون یا جن داره یا سحر و یا دعاهای غیر قرآنی در خانه دارید یا شیاطین جنی در خانه تون هست که مطمعنا اگه الان باعث مشکلاتی نشدند بعدا میشن شما با پخش و خواندن  قرآن به آنها آسیب رسوندید اونا می‌ترسند شما پخش قرآن رو ادامه بدین و اونا رو بسوزانید برای همین کاری می‌کنند که شما رو منصرف کنند شما اگه ادامه بدین قرآن این شیاطین و اجنه و سحرها رو نابود میکنه اگه نه این موجودات قویتر میشن بهتره قبل از پخش قرآن ۱۰ بار آیت الکرسی بخونین و دورتون بشکل دایره فوت کنید و خوبه آخر شب و اول صبح آیت الکرسی ببینید ممکنه در این مدت خوابهای ترسناک ببینید که نگرانی نداره کم کم از بین میره  فقط هرگز برای رفع مشکلاتتون سراغ دعانویس و رمال و سحر ،جادو نرید که خودتون‌ رو بدبخت میکنید کار اینا با جن و شیطانه که هر کی بره پیششون جن به جونشون میندازند‌ و این شیاطین هزار مشکل دیگه بوجود میارند و چون خودتون دعوتشون کردین به این سادگی نمی رند ،همه مشکلات رو میشه با قرآن و کمی صبر و حوصله بهتر و بدون ضرر حل کرد

بخاطر کیست هم میتونه باشه گلم منم اندومتریوزم ولی مجردم یه تاپیک در مورد تغذیه دارم بخون اگه دوست داشتی

منم ۷ ماهه دارم وروژست میخورم

پریودم کلا 

قطع شده

شما الان پریود میشی بعداز قطع؟

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بخاطر کیست هم میتونه باشه کلم منم اندومتریوزم ولی مجردم یه تاپیک در مورد تغذیه دارم بخون اگه دوست دا ...

سلام عزیزم من تو گروه اندومتریوزای واتساپ هستم نمیدونم اونجا هستی یا نه

آره عزیزم قطع کردم سه ماهه مرتب شده سیکل هام

بعد یک ماه از قطع دارو پریود شدم اما کماکان مثل زمان مصرف دارو ترشحاتم کمه 

و این که اقدام به بارداری کردم دو ماهه و نشده

آخه دکترم گفت کیفیت و ذخیره تخمدانت خیلی خوبه طبیعی باردار میشی میگم شاید بخاطر دارو هستش؟! 

سلام عزیزم من تو گروه اندومتریوزای واتساپ هستم نمیدونم اونجا هستی یا نه آره عزیزم قطع کردم سه ماهه ...

خوب کیستت چند سانته گلم؟

ممکنه چسبندگی داری چون آندوموتریوز کوفتی چسبندگی ایجاد میکنه که خودش توی ناباروری بی تاثیر نیستش

با دکترت مشورت بکن ممکنه از مصرف قرص هم باشه چون له هر حال تخمک گذاری و این موارد بهم میریزن باهاش

پس یک ماه یعد از قرص پریود شدی درسته؟

من مدامو خورمد تصمیم دارم چند ماه دیگم مداوم بخور چون کیست بزرگی دارم 

ولی رژیم غذایی هم گرفتم که خیلی جواب داده بهم

نه گلم من عضو نیستم

گلم

عزیزم

دیگه

خوب کیستت چند سانته گلم؟ ممکنه چسبندگی داری چون آندوموتریوز کوفتی چسبندگی ایجاد میکنه که خودش توی ن ...

آره احتمال داره چسبندگی باشه

ولی خدا کنه نباشه

خواستی شماره تو بده تو گروه واتساپ اددت کنم

آره عزیزم ۹ دسامبر قطع کردم ۶ ژانویه پریود شدم و مرتب شده سیکلم

خوب کیستت چند سانته گلم؟ ممکنه چسبندگی داری چون آندوموتریوز کوفتی چسبندگی ایجاد میکنه که خودش توی ن ...

کیستم ۵ سانت بود یه دونه رفتم سونو هفته پیش چهارشنبه قراره دکترم گزارش بده که وضعیت چطوره 

آره احتمال داره چسبندگی باشه ولی خدا کنه نباشه خواستی شماره تو بده تو گروه واتساپ اددت کنم آره عز ...

کیست بزرگی داشتی؟

واسه من ۹ سانت بود با رژیمغذایی ۷ سانتش کردم البته وروژست هم دارم میخورم برای رفع چسبندگی هات رژیم غذایی بگیر گلم من زیر نظر یکی از ماماهای فلورا تاجیکی هستم دوست داشتی پیجشو ببین

ممنونم ازت من فعلا با گروه تاجیکی دارم پیش 

میرم

گلم

عزیزم

کیستم ۵ سانت بود یه دونه رفتم سونو هفته پیش چهارشنبه قراره دکترم گزارش بده که وضعیت چطوره 

ان شالله که کوچیک شده باشه 

تغذیه خیلی مهمه گلم دوست داشتی تاپیک منو بخون کارهایی خودم کردم رو نوشتم اونجا

کیست بزرگی داشتی؟ واسه من ۹ سانت بود با رژیمغذایی ۷ سانتش کردم البته وروژست هم دارم میخورم برای رفع ...

چه جالب

میتونم تاپیکتو داشته باشم؟ البته رعایت میکنم کمتر گلوتن و لبنیات مصرف میکنم مصرف شکر کم کردم گوشت قرمز خیلییی کم میخورم 

گوشت گوسفندی باشه میخورم اگه هم بخورم 

چه جالب میتونم تاپیکتو داشته باشم؟ البته رعایت میکنم کمتر گلوتن و لبنیات مصرف میکنم مصرف شکر کم کرد ...

اینا بله خبلی تاثیر داره قطعا من کلا حذفشون کردم

در کنارش اگه یبوست داری حتما حلش بکن چون یبوستت حل بشه کیستت هم کم کم درمان میشه و کوچیک میشه

ولی چسبندگی ها با همین رژیم میگن درست میشن ولی 

زمان برن

کیست بزرگی داشتی؟ واسه من ۹ سانت بود با رژیمغذایی ۷ سانتش کردم البته وروژست هم دارم میخورم برای رفع ...

عزیزم… کیست شما هم بزرگه

با وروژست کوچیک میشه میام بهت میگم چند سانت شده مال من

دعا کن 

تو گروه واتساپ بچه ها هستن که با خانوم تاجیکی میرن جلو اما کیفیتشون کوچیک نشده

فقط کنترول شده

عزیزم… کیست شما هم بزرگه با وروژست کوچیک میشه میام بهت میگم چند سانت شده مال من دعا کن  تو گ ...

واسه من شکر خدا دو سانت کوچیک شد 

و من دارم با هر دوتا فعلا پیش میرم هم رژیم و هم وروژست

اتفاقا بنظرم تاثیر رژیم بیشتره چون التهاب های بدن کم بشه سریع تر جواب میگری 

ان شالله که کوچیک شد حتما بهم خبر بده

گلم

عزیزم