2733
2771
عنوان

راه خاصی هست مانوس شدن با حضرت زهرا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 53 پست
چند روز پیش تاپیک در مورد امام علی زدم خیلی تاپیک قشنگی بود نه  حتی یک کلمه حرف سیاسی توش بود ن ...

میشه تایپیکتونو برگردوند؟

تا سال شهید دکتر رئیسی و شهدای همراهانش اگر زنده ماندم پروفایلم💔سیدم💚خوشا صیدی که صیادش حسین است 
ممنونم ♥️

من ازشون خواستم عشق چادربشم وشدم وباچنان کیفی میپوشم که نگووبهش افتخارمیکنم😍

ازشون خواستم لذت آرایش دربیرون روهم ازم بگیره

البته زیادآرایش نمیکنم درحدمداد ورژملایم،امیدوارم کمکم کنه ونظرلطفشون روببینم

وخدایی که بشددددت کافیست❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پروفایل قشنگیه💚🌹

اوهوم اما اون تاپیک و به پروفایلم ربط دادن در صورتی که حتی یک کلمه حرف سیاسی کسی نزد همه از فضایل امام علی میگفتن هنوز از اون تاپیکم حیفم میاد ترکید   هنوزم امام علی مظلومن هنوز 😞

اوهوم اما اون تاپیک و به پروفایلم ربط دادن در صورتی که حتی یک کلمه حرف سیاسی کسی نزد همه از فضایل ام ...

یعنی تو تاپیک حرفی درباره پروفایلت گفته شد؟

تا سال شهید دکتر رئیسی و شهدای همراهانش اگر زنده ماندم پروفایلم💔سیدم💚خوشا صیدی که صیادش حسین است 
یعنی تو تاپیک حرفی درباره پروفایلت گفته شد؟

نه تا اونجایی که من انلاین بودم ۱۴ صفحه رفته بود جلو اما بعد چند ساعت اومدم دوباره دیدم اعلانتم پر شده و تاپیکم ترکیده دوباره تاپیک زدم چرا ترکوندینش که یه کاربری اومد گفت به خاطر پروفایلت شماها مردم و دین زده کردید و از این حرفا 

فدات عزیزم  مطمئنم با خوندنش بهترین حس دنیا رو پیدا میکنی بس که این نماز زیباست

خدانکنه💚♥️

چشم ممنونم 💓 سپاسگزارم ♥️

ایشون معصوم هستن ودخترپیامبر،همون پیامبری که میگفتن نسلش ادامه نداره چون پسرنداره،وداریم میبینیم که ...

بله با احترام نامش برای شما زند‌ه‌ست

برای ما خیلی وقته خدا معنای دیگه ای میده ترجیح میدم به همون وجودی که تو قلبمه و هرچی ازش میخوام با همین عقایدم بهم میده؛ تکیه کنم

نه به هرچیزی که توش زوم میکنم میبینم تحریف شده و فقط اسم ازش مونده

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰
2706