2752
2734
عنوان

این چیه الان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 39 پست
آره باشه🥺توروخدا دعا کن مثبته مثبت سه عزیزم

انشالله عزیزم شمام برامن دعا کن بچم سالم باشه🥹❤️

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثبته؟

هاله داره کاملا

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
انشالله عزیزم شمام برامن دعا کن بچم سالم باشه🥹❤️

انشالا صحیح سالم بغلش کنی عروسکتو🥺❤️دیشب انقد خاباای چرت و پرت می‌دیدم تند تند بیدار میشدم اصلا نتونستم بخوابم از ذوق این که قراره بیبی چک بزنم و چی ببینم

تست منم همینجوری کمرنگ بود

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸 مرگ بر اسرائیل و حامیانش🐖🦮جانم فدای ایران‌جان🇮🇷                                                                             خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.
انشالا صحیح سالم بغلش کنی عروسکتو🥺❤️دیشب انقد خاباای چرت و پرت می‌دیدم تند تند بیدار میشدم اصلا نتو ...

ممنونم عزیزم انشالله که شمام بارداری

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘
دو روز دیگ بازم میزنم ببینم پررنگ تر میشه..توروخدا دعا کنین بشه❤️🥺

ان‌شاءالله ک سالم بغلش بگیری❤️❤️

برای جنین منم دعا کن ۹هفته از عادتم گذشته تو سنو کمتره ۵هفته‌ست خونریزیم دارم دعا کن سالم باشه دوتا سقط قبلی دارم😞

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸 مرگ بر اسرائیل و حامیانش🐖🦮جانم فدای ایران‌جان🇮🇷                                                                             خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.
ان‌شاءالله ک سالم بغلش بگیری❤️❤️ برای جنین منم دعا کن ۹هفته از عادتم گذشته تو سنو کمتره ۵هفته‌ست خو ...

عیز دلم🥺احتمالا دیر لقاح شده ..انشالا ک صحیح و سالم بغلش کنی ی نفس راحت و با لذت بکشی❤️

مثبت بود؟روز چندم زدی؟

اره مثبت بود تو تقویمم یاداشت کردم اما بعدها بروزرسانی خذف شده 

فکر کنم شاید ۷روز یا کمتر

عیز دلم🥺احتمالا دیر لقاح شده ..انشالا ک صحیح و سالم بغلش کنی ی نفس راحت و با لذت بکشی❤️

ان‌شاءالله عزیزم🥺❤️❤️ 

2706