2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی وقته یادگرفتم اما کار نکردم بخاطر یه سری از مشکلات ماه اولمه ک می‌خوام کار کنم 

چجوری و کجا یاد گرفتی؟

من میخوام رنگ‌مو یاد بگیرم ولی نمیدونم چکار کنم چجوری مشتری جذب کنم چجوری ارایشکاه بزنم…

باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم ۱۳۸۲/۳/۱۱
چجوری و کجا یاد گرفتی؟ من میخوام رنگ‌مو یاد بگیرم ولی نمیدونم چکار کنم چجوری مشتری جذب کنم چجوری ار ...

من پیش استادم یاد گرفتم 

البته خودم آنلاین آموزش میدم توی روبیکا هم پیج دارم 

آموزش کامل میدم 

اگر خواستی یاد بگیری عزیزم در خدمتتون هستم واسه هزینش احترامتون میزارم 

ببین رنگ مو چیزی هست ک خود آدمای عادی هم میتونن انجام بدن خستگی زیاد داره من دختر داییم رنگ کاره میگه از کول کمر افتادم 

اما لیفت مژه و ابرو ۴۰ دقیقه براش باید وقت بزاری اونم هر ۲۰ دقیقه یک بار باید موادش رو عوض کنی 

من پیش استادم یاد گرفتم  البته خودم آنلاین آموزش میدم توی روبیکا هم پیج دارم  آموزش کامل ...

کدوم مشتری بیشتر داره؟

من یا رنگ میخوام یاد بگیرم یا کاشت ناخن

کدوم مشتری بیشتر داره؟ من یا رنگ میخوام یاد بگیرم یا کاشت ناخن

کاشت ناخن که هر کسی رو ک میبینی شده ناخن کار خیلی خیلی سخت میتونی مشتری پیدا کنی 

من. زمانی ک خواستم برم کلاساش رو یاد بگیرم رفتم تحقیق کردم راجبش 

باید خیلی طراحیت قشنگ باشه حدود ۲۰ میلیون باید مواد لاک رو بخری 

رنگ هم ک بهت گفتم کارش سخته  من خودم چند وقت شدم دستیار آرایشگر خیلی سختم شد واسه رنگ 

بنظر خودم آسون ترینش ک هم مشتری داره هم میتونی یه راحتی علاوه بر اینکه کار کنی مثل من آموزش هم بدی هم وسایلاش خیلی هزینش کمه ( شما با ۶۰۰ هزار تومان می‌تونی ۱۰ تا مشتری رو راه بندازی دوبرابر دریافت کنی ) ساعت کاری خیلی کمی هم داره 

کاشت ناخن که هر کسی رو ک میبینی شده ناخن کار خیلی خیلی سخت میتونی مشتری پیدا کنی  من. زمانی ک ...

مشتری چجوری جذب کنم

ب خظرت درامدش در ماه چقدره؟

کدوم مشتری بیشتر داره؟ من یا رنگ میخوام یاد بگیرم یا کاشت ناخن

خودم چند ماه پیش آموزشش میدادم توی ۳ روز آموزش میدادم کلا ۴۰۰ میگرفتم 

الان بخوای حضوری یاد بگیری ۳ میلیون هزینه آموزش لیفت هست 

خودم چند ماه پیش آموزشش میدادم توی ۳ روز آموزش میدادم کلا ۴۰۰ میگرفتم  الان بخوای حضوری یاد بگ ...

چقدر طول میکشه یاد بگیرم

حضوری میرم پیش ارایشکر که بهم مدرک بده عزیزم

مشتری چجوری جذب کنم ب خظرت درامدش در ماه چقدره؟

باید بری داخل آرایشگاه ها اول کار کنی اکثرا آرایشگاهی پیدا کن ک لیفت مژه انجام ندن 

توی چند تا آرایشگاه بسپار به دوستات بگو واست تبلیغ کنن 

خودت استوری کن 

من خودم واسه تبلیغ هنر جوهام عکس کارای ک خودم انجام میدادم واسشون می‌فرستادم هنرجوهام استوری میکردن ک مثلا کار خودشون هست اینطوری مشتری پیدا میشد واسشون 

البته از قبل مطمعن میشدم ک واقعا آموزش رو خوب یاد گرفتن و میتونن تمیز کار کنن

چقدر طول میکشه یاد بگیرم حضوری میرم پیش ارایشکر که بهم مدرک بده عزیزم

من یک هفته شد ک یاد گرفتم 

عزیزم پس اگر میخوای مدرک بگیری سعی کن ک اکستنشن هم یاد بگیری چون مربی ها لیفت و اکستنشن رو باهم آموزش میدن 

2706