2733
2764

سلام 

هفته ی دیگه عروسی یکی از آشناهای نزدیکمونه

می خوام خودم آرایش کنم 

اگر کسی  بلده راهنماییم کنه 

چجوری آرایش کنم که تا عصر خراب نشه؟پوستم مختلطه 

اینطور نیست که حرفی برای گفتن نداشته باشیم.                    درحقیقت حرفای ناگفته زیادی داریم.      اماچون هر انچه که تابه امروز گفته ایم بی فایده بوده دیگر سکوت کرده ایم... 

قبل ازاینکه هرکرمی استفاده کنی جاهایی ازپوستت که حس میکنی خشکتره یه لایه زیادکرم مرطوب کننده بذارطوری باشه که قشنگ لایه اش دیده شه بعدکت جذب پوستت شدنیم ساعت بعدپاکش کن وبعدکرم زنی وایناروشروع کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امشب اگه میتونی اسکراپ یا سفید اب بزن تا یه لایه برداری بشه پوستت باعث میشه کرم پودر قشنگ جذب پوستت شه...اول صورتتو بشور بعد با میسالار واتر الودگیای پوستتو پاک کن بعد با اب صورتتو بشور بعد سرم ابرسان بزن که پوستت حالت خشکی خشکی نشه یا حالت ماسیدگی و اون قسمتایم که پوستت چربه رو چربیشو کنترل میکنه بعد اگه پرایمر خوب و اصل داری بزن اگه نه که نزن بعد کرم پودر بزن خیلی حجم زیاد نزن که عرق کردی نماسه...بعد پنکک و پودر فیکس بزن

قبل ازاینکه هرکرمی استفاده کنی جاهایی ازپوستت که حس میکنی خشکتره یه لایه زیادکرم مرطوب کننده بذارطور ...

ممنوه عزیزم

اینطور نیست که حرفی برای گفتن نداشته باشیم.                    درحقیقت حرفای ناگفته زیادی داریم.      اماچون هر انچه که تابه امروز گفته ایم بی فایده بوده دیگر سکوت کرده ایم... 
پودر و اسپری فیکس بزن پرایمر حتما بزن زیادم کرم پودر نزن که بماسه رو صورتت 

ممنون عزیزم

امشب اگه میتونی اسکراپ یا سفید اب بزن تا یه لایه برداری بشه پوستت باعث میشه کرم پودر قشنگ جذب پوستت ...

ممنون عزیزم