2733
2771

اونیکه اصلا تو‌خونمون نبوده و دعوا نچشیده اون داره مالک میشه و سند بنامش میخوره

همون خواهر بزرگم که تا لنگ ظهر میخوابه و ۱۶سالگی ازدواج کرد از دست بابام فرار کرد و رفت.تازه اون موقع بابام سرکار میرفت و ایشون مدرسه اصلا بابام باهاش دعوا و برخورد بدی نداشته...

بعدشم خونه هایی که اون موقع بودن همه اپارتمانی و طبقه بالا و پایین افراد غریبه بودن و صاحب ملک بابام ازونا می‌ترسیده

ولی من... یازده سالگیم بازنشست شد و همش خونمون دعوا بوده و خونه هم کمپلکس در اختیار این شرور و پسر خلافکارش بوده...

حالا من محروم از ارث و اموال

خواهرم که نبوده همه کاره وبرادرمم ازدواج کرده و اصلا خونمون نمیاد چون خواهر دیگمو ۵سالگی من بردن بخش اعصاب بستری کردن.میگه بخاطر اون نمیام گریه میکنه

بعد من همه ظلما رو تحمل کردم خواهر مریضمم تحمل کردم امر سهمم از زندگیش هیچ؟!

ازم کاغذ گرفته از اموالش نخوام و منو محروم کرده

و میره به مردم میگه دخترام مریضن که قشنگ ابرومو جلوی مردم ببره راحت بیان منو بکشن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه اندازه سهم شون بردارن اوکی ربطی، نداره کی سختی، بیشتر کمتر کشیده حق شون و توی زندگی شاید سختی میکشن و میتونن استفاده کنن یا برای بچه هاشون بشه که اونها طعم رنج نکشن، ولی اینکه یه عده محروم به بقیه بدن ظلم، چرا محرومت کرده نمیتونی بگی بقیه وساطتت کنن حقتو بگیری؟ 

میره مسخره بازی راه میندازه و شکایتمو تو ثنا عوض میکنه زن برادرمم کارمند حفاظت دادگستریه و پدرش وکی ...

چرا از ارث محروم شدی؟

خودم از قصد در برخی از تاپیکها اطلاعات اشتباه دادم که شناخته نشم☝️با تشکر

از نظر قانونی اگر امضا نمیکردی خدای نکرده اگه بمیره (درصورتی ک اموالش رو به نام خواهر یا برادرت نکنه و پایین سند نزنه ک تو محرومی) قانون باید ب صورت مساوی اموالو تقسیم‌کنه 

البته سهم دختر و پسر فرق داره ولی کاش امضا نمیکردی 

اولا اینکه بی دلیل نمیتونه محروم الارثت کنه میتونی قانونی اقدام کنی 

دوما اینکه واسه ظلمایی که بهت شده پول نخواه هیچ وقت 

سوما تو فکر می‌کنی سهمت از بقیه بیشتره تو ظلم دیدن .در صورتی که پدر وقتی بد باشه تک‌تک بچها ضربه میخورن 

از نظر قانونی اگر امضا نمیکردی خدای نکرده اگه بمیره (درصورتی ک اموالش رو به نام خواهر یا برادران نکن ...

منو برده تیمارستان میگه اگه امضا نکنی اینجا بستریت میکنم.تو بودی چکار میکردی؟

با اینکه امضا هم کردم بازم منو کتک های شدید زد و رفتم به کلانتری گفتم و منو برد برخلاف حرفش دوبار بیمارستان بستری کرد و بهم ۴تا شوک برقی دادن....

ادمه؟!

2706