2726

اونو با دامادش مقایسه میکنه و به من میفهمونه تو‌خوشبخت بخاطر شوهرت که خوبه و دختر بیچاره ست چی بگم..دامادشون میلیاردر و بساز و بفروشه شوهرمنم وضعش خوبه اما دوتاشون بدی رو دارن..خوب مطلق نیستن..مثل من و خواهر شوهرم..در جواب مادرشوهرم چی بگم که مودبانه باششه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بکو مادرجون شما تعریف نکنی کی تعریف کنه😂😂بعد بخند و تهش بگو سوسکه قربون صدقه بچه اش می‌رفت و..

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
2728

همین ک برای ما تایپ کردی رو یکم مودبانه ترش کن بگو بهش

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          

برات مهم نباشه که بخوای جوابش و بدی بزار بگه تو زندگیت و کن و خوشبخت باش این حرف ها هم نشنیده بگیر بی خودی خودت اذیت نکن

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
2706