2733
2771

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه پیشنهاد اگر دوس داشتی پیش روانپزشکی برو که مشاوره ام میده که اگه نیاز به دارو داشتی اوکی کنه چون روانشناس نمیتونه

اهل بحث در مجازی نیستم شما حرف بعدیتم درسته🙏
کدوم بهتره من برم حال روحی داغانه

توهم زدن حملات پنیک خودزنی اقدام به خودکشی و حالت های جنون باید بری روانپزشک

اما احساس ناامیدی احساس ترس وسواس و حس های منفی که تو ذهنته باید بری مشاوره تراپیست یا همون روانشناس

نکته مهمی ک داره باید کامل همه چیو راست و درست بگی افکارتو قایم نکنی تا مشاور بتونه مشکلتو پیدا کنه و راه حل بده

منم میخوام برم  اما دوس ندارم مشکلاتمو دوباره بازگو کنم اذیت میشم

فکر میکنی 

منم شب قبلش حس کردم خیلی اذیت میشم اما پیشش که رفتم کل مشکلاتم گفتم وسطش گریه کردم انقد سبک شدم

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
کدوم بهتره من برم حال روحی داغانه

به نظرم برو روانشناس

روانپزشک واسه درمان اختلالاته بیشتر و وقت حرف زدن نداره برات آرام بخش مینویسه فوقش ، اما روانشناس حداقل یک ساعت بات صحبت میکنه و حالتو خوب میکنه ، من که هر هفته میرم 

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
توهم زدن حملات پنیک خودزنی اقدام به خودکشی و حالت های جنون باید بری روانپزشک اما احساس ناامیدی احسا ...

من حالم انقد بد میشه حالت تهوع میگیرم 

حالت عادی خوبم اما به چیزایی که از سرم گذشته فک میکنم دوس دارم همون لحظه خودمو بکشم 

همیشه از افکارم فرار میکنم خیلی اذیتم

من حالم انقد بد میشه حالت تهوع میگیرم  حالت عادی خوبم اما به چیزایی که از سرم گذشته فک میکنم د ...

لطفا برو پیش روانشناس این اوایل مریضی ذهنیه خیلیییییی من تجربه تلخی دارم درباره این حرفتون همین فردا وقت بگیر تا دیر نشده

به نظرم برو روانشناس روانپزشک واسه درمان اختلالاته بیشتر و وقت حرف زدن نداره برات آرام بخش مینویسه ...

اره میگم شاید مشکلاتمو بگم یکم سبک بشم اخه تا حالا با کسی دردو دل نکردم 

حس خوبی میگیری بعدش سرزنش نمیکنه آدمو؟

2706