2733
2771
اولین انرژی منفی رو همیشه شماها میدین. کلی تاپیک اینجا هست همشهریای شما گند زدن بهش. همون تاپیکای خو ...

شمشیرو از رو بستی منم مال کردستان نیستم ولی استاتر منظوری نداشت که شما اینجوری با توپ و دعوا وارد شدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونا که شبیه زالزالکه؟ من دوستای همه جایی دارم فکر کن همه جا هستم. از همه چیز تر و تازه شو میخورم. ب ...

یجوری از اسم کردستان میسوزین بوش تا اینجا میاد

حالا ما شهر خودمونو دوس داریم 

به شما چ😐😐😐

شمشیرو از رو بستی منم مال کردستان نیستم ولی استاتر منظوری نداشت که شما اینجوری با توپ و دعوا وارد شد ...

من دعوا نکردم الان کپی میکنم ببینی چی نوشتم که ایشون نوشته گند زدی به تاپیکم:
«اونا که شبیه زالزالکه؟ من دوستای همه جایی دارم فکر کن همه جا هستم. از همه چیز تر و تازه شو میخورم. برای همینه که به ایشون گفتم فکر نکن فقط کردستان همه چی داره. ایرانو با همه خوراکیهاش میشناسم اینه که فرقی نمیذارم بگم اینجا یا اونجا. اون خراسان و شیرازم فقط براش مثال زدم وگرنه مثال زیاده. ایران یه جا و دو جا نیست که. ذره ذره اش مثل زر ارزش داره»
این سه خط بالا چیزیه که یکی دیگه رو که پرسید کنار خوردی یا نه ریپلای کردم براش نوشتم. ایشون اومده حالا اینو ریپلای کرده نوشته برو بیرون از تاپیکم گند زدی بهش.
این الان گند زدن بود؟ انتظار دارن فقط بگی کردستان.
بعدم تا باشه از این شمشیر رو از رو بستن ها. اینجوری یاد میگیرن به کل کشور احترام بذارن. بالاخره یکیم باید باشه یه تلنگری بزنه وگرنه من همیشه گفتم کردستانم عین بقیه جاها خوب و دوست داشتنیه. نه بیشتر نه کمتر

وایی میخوریییی ؟یه روز یه لقمه خوردم گلاب به روت ، همونجا سینک پرتش دادم از دهنم

وای چراااا دلت میاددد

من مامان بزرگم میذاشت فریزر زمستونا باهاش آش درست میکرد  انقدر خوشمزه اس من سیر نمیشم از خوردنش 

دو ساله نخوردم 🥺

دوام‌الحال‌من‌المحال🌱هیچ حالی دائمی نیست رفیق❤️
2706